Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tym

Lekki CMS

Polecane posty

Hi,

poszukuje dość lekkiego CMSa, modułowego. Chciałbym organizować na nim konkursy, przeprowadzać sondy, funkcja np user zadaje pytanie i na zasadzie podpowiedzi wybierana jest odpowiednia odp... Może troche namieszałem ;-) Mam nadzieje że ktoś mnie zrozumie. Czy drupal może się nadać? Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Było już na ten temat - poszukaj wątku.

 

Ja polecam CMS Made Simple, wygrał Packt Awards w tym roku. Masz moduły do formularzy, załączania plików itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drupal moim zdaniem to przerost formy nad trescia. Trudno bedzie CI w nim taki prosty system wdrozyc. Z mojej strony polecalbym Joomle, ale nie ze wzgledu na "lekkosc" bo niestety Joomla, to jest kobyla, ale na modularnosc i elastycznosc. Zaplecze wtyczek jest na tyle bogate, ze wlasciwie bedziesz w miare prosto mogl zrealizowac kazda koncpecje ;)

 

Jezeli chcesz prosciej, to pozostaje Wordpress. Mysle ze rowniez znajdziesz do niego odpowiednie rozszerzenia, chociaz tutaj niestety nie mam zbyt wiele doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprościej i najlżej quick.cms tylko nie wiem czy wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony lekki fajny, ale za moduły musiałbym z pewnością zapłacić,

z drugiej strony cięższy skrypt (joomla) ale za to rozbudowany na maxa... postaram sie ją zoptymalizować, zobaczymy co wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajmy na to Wordpress + WP Super Cache z opcją generacji cachu przez mod-rewrite i w sumie też obciążenie dla serwera znikome a jakie za to możliwości.

Ok, wezmę to rozwiązanie pod uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam MemHT. Niestety od dłuższego czasu nie ma on już polskiego wsparcia. Z tego co pamiętam, bo używałem go stosunkowo dawano to miał dokładnie wszystko czego potrzebowałem, a przejrzałem CMSów dużo. Ponadto możliwości jego modyfikacji w kodzie są też do zrobienia, co zwiększa możliwości jego personalizacji.

 

--> http://www.memht.com/ <--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×