Skocz do zawartości
saldimo

Team Speak 3

Polecane posty

Witam,

Posiadam serwer VPS w lokalizacji DE postawiłem sobie serwer TS lecz on ma tylko 21 slotów, a potrzeba mi więcej slotów gdzie się ustawia większą ilość miejsca na tsie ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz na serwer i jeśli masz Admin Server Query. To prawym na nazwę serwera i tam masz "Edytuj wirtualny serwer>Maksymalnie klientów" Przepraszam,ale mam po polsku. Jeśli chcesz osobę która zmieni ci uprawnienia na ts3 dopasuje to twoich potrzeb zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zmienić na 50 osób ale się nie dało bo gdy ktos chcial wejsc na tsa a na nim bylo juz 21 osob to wywalalo info ze server full.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego jak licencja non profit. Pozwala na postawienie 10 virtual servers, gdzie razem może być 512 slotów. W TS3 wszystko robisz przez clienta ts3, ale można też przez server query (telnet). Do query łączysz się przez putty.

 

Ps. Ts3 jest strasznie upierdliwy więc zanim się zaczniesz bawić query to radzę robić backup.

 

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

 

Zapomniałem dodać. Bez licencji non profit masz max 32 sloty.

 

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Edytowano przez kaszub1136 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego jak licencja non profit. Pozwala na postawienie 10 virtual servers, gdzie razem może być 512 slotów. W TS3 wszystko robisz przez clienta ts3, ale można też przez server query (telnet). Do query łączysz się przez putty.

 

Ps. Ts3 jest strasznie upierdliwy więc zanim się zaczniesz bawić query to radzę robić backup.

 

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

 

Zapomniałem dodać. Bez licencji non profit masz max 32 sloty.

 

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

 

Dla leniwych istnieją GUI, podajesz tylko hasło serwerquery i jedziesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Dla leniwych istnieją GUI, podajesz tylko hasło serwerquery i jedziesz .

 

 

 

No właśnie dla leniwych, tylko po co. Zapodajesz licencje do katalogu z tsem, restartujesz go i działa. A reszta to już przez clienta i to cała filozofia. ;)

 

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Edytowano przez kaszub1136 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie wiesz jak połączyć się z serwerem poprzez protokół Telnet, nie zabieraj się za to. Jestem pewien prawie na sto procent że zepsujesz całego TS3. W kliencie masz wszystkie potrzebne opcje do konfiguracji, zainteresuj się tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ja mam problem z tsem. Wie ktoś jak odzyskać hało do query?? Straciłem je po spaleniu dysku w pc. Znalazłem na stronie teamspeak.com skrypt ts3recover ale nie działa mi nowe hasło, tak jakby cały czas było stare. Pamiętam że trzeba było coś dopisać do komendy startowej, tylko co??

 

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×