Skocz do zawartości
Michał96

Mały hosting pod forum

Polecane posty

Szukam hosting pod małe forum które założę, wymagania są takie:

pojemność 100mb-250mb na www/mail/sql

transfer 1-3gb /mc

możliwość podpięcia 5 domen teoretycznie (w praktyce to jedna domena xt.pl)

MySQL5

php 4 lub 5

no i kwestia techniczna :

ftp które nie rozłącza się co 2 minuty tylko np. co 10-20min (choć w ostateczności mogę przeżyć)

zeby w miare szybko to dzialalo, oczywiście nie wymagam zebym byl tylko ja na dedyku bo za te grosze co daje tego sie nie zagwarantuje

Będzie stało na tym jedno forum oparte o phpbb3 (prawdopodobnie bez modyfikacji, i ustawienia zoptymilizowane zeby szybko dzialalo), częściowo będzie na nim generowany sztuczny ruch (jakies 200uu/d) + prawdziwy ruch na poziomie 0-60uu/d.

Oczywiście wszystko będzie zgodne z prawem, lecz na forum będzie wulgarna atmosfera.

przejdźmy do najważniejszego: najwygodniej będzie mi płacić co rok, myślę że 50zł starczy (ale w miarę potrzeb moge cos dorzucic, tylko zeby bylo na kieszen gimnazjalisty, jak bedzie taniej to sie nie obraże)

Oferty sms odpadają bo juz mam nie mile doswiadczenia.

PS. Najbardziej odpowiada mi lokalizacja w Francji bo mi tam serwery zawsze szybko działały, lecz moze byc tez Holandia, UK lub w ostateczności niemcy lecz wolałbym nie, Polska odpada

Pozdrawiam, Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Witam. Skorzystaj z oferty Grand-Host.pl tutaj masz za 60zł cena detaliczna serwerek bez limitu i we Francji tak jak chciałeś: http://grand-host.pl...ograniczen.html transfer masz bez ograniczeń. Support Techniczy jest na wysokim pozimie, pomożemy w przenosinach.

 

Oczywiście wszystko będzie zgodne z prawem, lecz na forum będzie wulgarna atmosfera.
Nie obchodzi Nas co zamierzasz robić na tym Forum, ważne jest abyś się stosował do regulaminu serwerowni. I tak odpowie Ci każda szanująca się Firma hostingowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do nas, jeszcze w promocji polecam pakiet MZ ONE, serwery w Niemczech.

Link z ofertą w stopce.

 

Zapraszam do nas, jeszcze w promocji polecam pakiet MZ ONE, serwery w Niemczech.

Link z ofertą w stopce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą

 

http://www.24registry.com/serwer-business-standard.html

 

Do końca marca promocja do kazdego serwera Business Start lub wyzej domena .PL za 1zł lub przy transferze domen najblizsze odnowienie za 50zl netto

 

Darmowa instalacja Joomla CMS, wsparcie przy migracji usług.

 

Zapraszam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do skorzystania z oferty Smoko.pl

 

2500 Mb miejsca na Twoje pliki, bazy danych oraz pocztę.

16 Gb transferu odnawialnego co miesiąc.

Możliwość podpięcia 50 domen.

 

ZOBACZ....

 

Indywidualnie możliwość negocjacji pakietu oraz ceny.

 

images_01.png

Edytowano przez smoko (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio v220

Zapraszam do nas v220.pl Przy mniejszej powierzchni dysku to do 50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×