Skocz do zawartości
przem188

VPS pod 2 domeny z wyższym limitem procesora.

Polecane posty

Gość hdmagc

Starzy wyjadacze serwisu a kłócą się jak dzieci i to gdzie? W temacie, który całkowicie jest o czym innym. Może mała refleksja by się przydała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarzucasz mi kłamstwo ? Na jakiej podstawie?

Na tej:

"U nas masz 5% CPU = 40% rdzenia CPU"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tej:

"U nas masz 5% CPU = 40% rdzenia CPU"

 

No i ? rdzenia logicznego ? To nie rdzeń?

 

Z mojej str koniec OT... Jak masz dalsze uwagi PW.

Edytowano przez Vogan (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech się kłócą, może wyniknie coś z tego, może w końcu ujednolicono by system obliczania tego. Bo to, co jest teraz, to sieczka - każdy po swojemu. Jeżeli tu pisują admini popularnych w Polsce hostowni, to może by wyrobić jakiś standard? Składałem zapytania do wielu z obecnych tu firm - i co? Cześć nie w ogóle tego uwzględnionego w ofercie, ale jak coś będzie za dużo - to oni napiszą ze jest problem ( dobrze ze nie wyrzucą od razu, jak nazwa.pl czy home). Część nie może podać limitów, które mógłbym jakoś przyrównać do Prohosta. Ten przynajmniej podaje ten czynnik w Cpanelu, przy okazji podaje także, jakie procesy aktualnie są odpalone i ile ich było w danym okresie czasu, oraz ile generują obciążenia, także wiem, co mi tak ciągnie CPU, i mogłem na tą chwilę cokolwiek zrobić - włączyłem system częściowego cache dla strony - to co nie jest dynamiczne w Joomli, jest z cache. Okazuje się, że samo wejście na portal generuje takie obciążenie - wiadomo, Joomla wszystko czyta z bazy. I gdyby nie to, ze wyższy pakiet w Prohoscie z 10 procentami CPU kosztuje już nie 300 a 600PLN, został bym w tej najlepszej firmie, jaką spotkałem w kraju. Bo Prohost jest tego godny, i trochę żałuję, że szukam czegoś innego. Ta firma jest idealna, no, gdyby nie te wymagania, choć to może dzięki nim wszystko się tu trzyma kupy, serwery się nie sypią, nie ma lagów. Piszę w superlatywach, bo mam porównanie , byłem na kilku już polskich hostach, a także na dedyku ( i to konkretnym, nielimitowanym) na HostGatorze.

 

 

 

 

Wygląda na to, ze nie ma w kraju nic więcej niż te 5 procent w umiarkowanej cenie. Orientacyjne 5 procent, bo jak wynika z kłótni - każdy po sowjemu to liczy.

Edytowano przez przem188 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×