Skocz do zawartości
Xaxerox

Instalacja mybb-baza błąd 500

Polecane posty

Więc tak, gdy już dojdę do kroku, gdy podczas instalacjii wpisuję się dane o bazie, oczywisice gdy je wpisze klikam 'next' zaczyna się ładować i ....

 

 

Internal Server Error

 

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

 

Please contact the server administrator, webmaster@localhost and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

 

More information about this error may be available in the server error log.

 

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No za wiele to nie mówi.. VPS? hosting współdzielony? Pisałeś do ich supportu? Chmody na pliki poprawne? 644 dla php i 755 dla katalogów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chmody nic nie mają do rzeczy raczej. Bo błąd pokazywał by się wtedy od razu.

Raczej request nie może skończyć się w czasie FastCGI appTimeout, ewentualnie zużywa za dużo pamięci i jest killowany, ewentualnie nie może znaleźć wolnego slota fcgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś wasze posty mi nie pomogły

 

CHmody mam katalogi na 777 a php na 666.Hosting mam na webh chyba współdzielony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz na pytanie Miłosza.

Jeżeli to hosting współdzielony to kontaktuj się z BOK. A jeżeli VPS/s.dedykowany to poszukaj administratora tudzież, daj znać w temacie i licz, że ktoś dalej Cię pokieruje.

Bo bez dokładniejszych informacji nikt nie jest w stanie Ci pomóc.

Edytowano przez malu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hosting mam na webh chyba współdzielony.

Oni mają i VPSy i shared...

 

W panelu pewnie masz podgląd logów serwera www, więc możesz zajrzeć tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zmienić chmodów na w/w ponieważ, nie mogę przesjc 3 kroku instalacjii, czyli muszę zmienić na chmody.Niestety ale nadal nie działa.Może to problemy z serwerowanią?Proszę aby ktoś z hostignowni webh się wypowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę aby ktoś z hostignowni webh się wypowiedział.

 

A oni nie mają tam BOKu? Support zamknęli?

To co mogłeś się dowiedzieć na forum to już wiesz. Nie jest to miejsce do prowadzenia supportu przez firmy hositngowe. Od tego jest BOK w/w firmy.

 

Poza tym chmody zmieniasz przez ftp. Jednak dla 666 nie powinno być raczej 500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do supportu napisałem ;>, niestety od 3 dni mi nikt nie odpisuję, więc chciałbym się dowiedzieć czy u kogoś występuje podobny błąd?Ch-mody zmieniałem za pomocą total comandera więc przez FTP.Więc w mojej stronie jest wina czy w hosignu?Próbowałem przenosić kilka razy pliki mybb i dalej to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W panelu do obsługi konta www masz zapewne podgląd logów. Więc zajrzyj tam i sprawdź czy są jakieś błędy. Z zewnątrz nie da się wywróżyć co może powodować 500. Ewentualnie jakieś niedozwolone rzeczy w .htaccess. Ale wszystko bedzie w logach, logach, logach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy wchodzę w panelu na logi wyświetla się błąd "

 

Error: document not found '",

 

myślę, iż pora zmienić hosting...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Xaxerox, spróbuj wymusić ustawienie chmod'ów podczas Instalacji. Dojdziesz do kroku ze sprawdzanie chmod

instalacja_mybb_krok_31.png

 

przeklikaj next i w następnym kroku spróbuj zmienić na te podane przeze mnie.

 

Zobacz: http://grand-host.pl/Upload/

 

Jak widać działa na takich chmodach jakie podałem, żadnych problemów przy Instalacji. Moje chmody na serwerze: 0755 dla katalogów, 0644 dla plików php.

Edytowano przez Miłosz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Ustaw normalne chmody, kliknij Next, przy następnym obrazku (o ile wszystko jest okej i nie wyrzuca błędu) zmień chmody na 0755 oraz 0644. Powinno pomóc. Jeżeli firma się nie interesuje a z BOK nie ma kontaktu, przenieś się do innego usługodawcy.

 

A zabawa z .htaccess? Sprawdzałeś to?

Edytowano przez GrandBB (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie działa, nie mam zabawy się dalej za przeporszeniem ... z tym hositnieim i przez cały tydzIeń mieć same probelmy z instalacją glupiego skryptu,

 

 

offftopic@

 

UP@Mógłbym prosić o bezpośredni konkatki pw/skype?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwalanie winy w tym przypadku na nas jest trochę nie na miejscu. W przypadku gdy klient usuwa główne katalogi swojego konta to siłą rzeczy usługa nie będzie działać w sposób prawidłowy. Kolejny raz już się wypowiem na temat BOK. Wiadomości mają nadane pewne priorytety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×