Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Xaxerox

DirectAdmin Uusnałem doemne..i nici z bazy

Polecane posty

Gość

No skoro usunąłeś domenę, to jej nie ma - co chcesz administrować?

DA ma domenę jako najwyższy poziom organizacji usług na koncie. Dodasz domenę - masz resztę.

 

Możesz podejrzeć co jest na koncie - na górze masz link "pliki" do menedżera plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wtedy właśnie nie usuwa też katologu domeny ze wszystkimi plikami. W każdym razie jeżeli tak się stało to poproś support o przywrócenie plików. Poza tym konto ftp też wiąże się z domeną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. jak mam meneżer plików to nic nie miałem :(, teraz wgrałem mybb i podczas instalacjii jest potrzebna baza mysql, któej nie mogę jak narazie zrobic?Czyli mam napisać do supportu aby mi przywrócili pliki dotyczące ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech Ci przywrócą całe konto. W DA klikasz na domenę a potem przechodzisz do administracji bazami, kontami FTP itd., więc bez tego to raczej nic nie zrobisz. Tak jak napisał Sponsi "Dodasz domenę - masz resztę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra a jak narzie nie mam wykupionej doemny?Muszę ją przed napisaniem wykupić?W ów, panelu mam opcje "dodaj domenę"-ale coś mi nie działa.Z góry dzięki za wyrozumialosc i pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz jakiejkolwiek domeny dopisanej do konta, to niby pod jakim adresem chcesz widzieć swoją stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. wiesz, nawet jeżeli dodasz jakąkolwiek domenę np. costam.pl (nawet jeżeli jej nie przekierujesz) to będziesz miał możliwość "normalnej" administracji, czyli dostępu do dalszej części panelu. Tak naprawdę nie daje Ci to nic, dlatego, że Twoja strona nie będzie widoczna w internecie, czyli to co napisał kafi. Jeżeli używasz tego na własne potrzeby np. pliki, zdjęcia na forum, to w takim przypadku możesz podpiąć domenę .tk (rejestracja na dot.tk) lub skorzystać z darmowej subdomeny oferowanej przez hostera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodaj do konta domenę w stylu whtnajlepszymforumnaswiecie.xyz to zobaczysz swoje bazy i inne rzeczy:)

W innym wypadku, jeśli chcesz korzystać z domeny dodaj darmową nazwa.webh.pl - chyba ograniczeń nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystąpił błąd podczas tworzenia domeny

 

Szczegóły

Nie można utworzyć katalogu /home/warezowo/domains/costam.pl,

A directory component in /home/warezowo/domains/costam.pl does not exist or is a dangling symbolic link

 

Error creating /home/warezowo/domains/costam.pl/public_html

A directory component in /home/warezowo/domains/costam.pl/public_html does not exist or is a dangling symbolic link

 

Error creating /home/warezowo/domains/costam.pl/public_html/cgi-bin

A directory component in /home/warezowo/domains/costam.pl/public_html/cgi-bin does not exist or is a dangling symbolic link

 

Error creating /home/warezowo/domains/costam.pl/public_html/cgi-bin/.htaccess

Unable to open /home/warezowo/domains/costam.pl/public_html/cgi-bin/.htaccess for writing

Nie można utworzyć katalogu /home/warezowo/domains/costam.pl/public_ftp,

A directory component in /home/warezowo/domains/costam.pl/public_ftp does not exist or is a dangling symbolic link

 

Nie można utworzyć katalogu /home/warezowo/domains/costam.pl/public_ftp/incoming,

A directory component in /home/warezowo/domains/costam.pl/public_ftp/incoming does not exist or is a dangling symbolic link

 

 

Errors encountered while creating domain. Not adding domain to /etc/bind/named.conf

 

Błąd podczas tworzenia domeny

takie coś mi po dodaniu byle jakiej domeny wyskakuje :(Wiecie czym to jest spowodaowne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pocżatku miał byc warezik, lecz teraz przemyslałem sprawe i będizej dnak forum wielotemtyczne?Ale to chyba nie ma nic wspólnego z ów, błędem nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Wgle, jak mozna usunac domene glowna xD ? mi sie to nigdy nie udalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skontaktuj się z supportem, namieszane coś z uprawnieniami być może.

 

Matmaxalez, można usunąć wszystkie domeny bez problemu. Nie ma żadnych ograniczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

U mnie, gdy domena jest ustawiona jako domyslna to nie moge jej usunac xD nie wiem czemu :(

 

A teraz dziala xD hmm, dziwne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×