Skocz do zawartości
hicky

JAk zablokować nadmierny ruch Wychodzący UDP

Polecane posty

Witam.

Przed chwilą się dowiedziałem żę zablokowali mi VPS na livenet. VPS używał kolega na moim koncie. Odstąpiłem mu, dziś mi za spamował że serwer nie działa. Próbuje do HyperVm wejść i piszę o kontak z administratorem.. Spytałem się kolegi co nawywijał że kontakt z adminstratorem....

 

I się okazało że wgrał jakiś skrypt typu flood UDP . I mam pytanie czy idzie zablokować nadmierny ruch UDP np. Jak leci na kontkretnym porcie to żeby zablokowało albo coś... Wkur.... mnie takie sytuacje.. Mogłem przenieść VPS-a na jego konto i bym miał SW spokój.. Czekam jeszcze na ODP. z livenetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak leci na kontkretnym porcie to żeby zablokowało albo coś... Wkur.... mnie takie sytuacje..

Najprostsza to odciąć SSH typkowi i po temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po temacie ... Tylko wgrał syf typu PHP DOS i po ptokach ... Jak się dowiedziałem to pierwsza reakcja zabije i zakopie ...

 

Limit 100 gb a on wy***ał 600 gb .

 

Teraz po 2. W pewnej firmie tym zachowaniem złamałem regulamin co wiąże się z zaprzestanie świadczenia usługi . za sam transfer 500 gb to już mam kwotę do "pokrycia" Nie rozumiem jednego . Panel hyperVM mam zablokowany lecz VPS po SSH itd. Działa . Napisałem że nie chce się narażać na koszty to otrzymałem coś w stylu . Ze nie usuwają danych klienta przed zakończeniem okresu abonamentowego... Więc mam już pranie mózgu .

 

Do ów firmy nawet nie chce mi się już pisać bo stwierdzam że nie warto... bo się i tak nic nie dowiem .. Wole "płakać" na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×