Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
jagrok

server4you.de

Polecane posty

Witajcie mam pewien mały problem dotyczący firmy server4you , zamówiłem u nich serwer swego czasu lecz długo nie odpowiadali mi na maile dopiero po tygodniu czasu dostałem odpowiedź że fax do nich dotarł , następnie po około 3 tygodniach kiedy myślałem że nie chcą mi postawić serwera i serwer zakupiłem w innej firmie , wysłali mi dane do serwera , ogolnie po ponad miesiecznym okresie czekania i do tej pory mi go nie wylaczyli pisalem do nich ze prosilem ich zeby serwer zostal postawiony przed 20 dniem miesiaca zamowienie skladalem przed 20 ( okolo 8 ) a postawili mi dopiero 3 kolejnego miesiaca , pisalem prosbe zeby mi go wylaczyli , powiedzieli ze wylacza mi go dopiero po roku jak minie okres , ja za ten serwer nie place a on sobie nadal stoi wlaczony ? wiecie co mam zrobic ? , chcialbym zamowic u nich nowy serwer ale chcialbym miec pewnosc ze zostanie on mi postawiony w danym terminie oraz ze beda ode mnie pobierac platnosci , czy ktos ma na codzien do czynienia z ta firmą ?

 

pozdrawiam i z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

No oni maja zaplon :/

Dziwne ale by postawic musieli pobrac pieniadze z karty ?

Wiec jezeli zmienisz numer tam w panelu badz im przeslesz inny i nie pobiora to odlacza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He wiesz tylko ze jedna z kart mi wygasla w pazdzierniku , i nie przeslalem im nowej a serwer nadal stoi od sierpnia wlaczony

A co dziwne nie mialem nic na ekarcie , bo pieniadze poszly na inny serwer , wiec nie mogli pobrac a postawili ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He wiesz tylko ze jedna z kart mi wygasla w pazdzierniku , i nie przeslalem im nowej a serwer nadal stoi od sierpnia wlaczony

A co dziwne nie mialem nic na ekarcie , bo pieniadze poszly na inny serwer , wiec nie mogli pobrac a postawili ...

Wcale bym sie nie zdziwił gdybyś dostał do zapłaty fakturę (plus odsetki lub inne bajery). Chyba, że podałeś nieprawdziwe dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wtedy dobrze że zachowuje korespondencje mailową , więc nie będe miał podstaw by im za cokolwiek płacić zwłaszcza że z serwera nie krozystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×