Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sorxes

Z: HyperHost.co przed startem

Polecane posty

Każda firma może dowolnie się rozwijać, my akurat zdecydowaliśmy na rozwijanie się w Tym kierunku.

 

tego nie neduje ale nie lubie jak sie mówi że czegoś nie ma twardo a ja pokazuje że jest :D musi Pan bardziej poznać swoją stronę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ale samochodu a informatyka z czym to sie ma do rozwoju czego ?

Niektórzy prowadzili firmy hostingowe na zakład blacharski, usługi wulkanizacyjne, niektórzy nawet na biuro podróży. Widać panie sorxesie żyjesz w jakimś średniowieczu, ewentualnie śpisz na górze forsy rodziców, skoro twierdzisz, że nie można sobie dorobić na chleb jakimiś innymi sposobami/środkami.

Twoje jęczydupienie tu na tym forum staje się powolutku żałosne.

Wszyscy znamy już twoje negatywne zdanie, więc na prawdę nie musisz swego ego podwyższać kolejnymi, do niczego tak naprawdę nie prowadzącymi postami. Wyślij je na PW/mail HyperHostowi czy tam innym jakimś jego współ*pracownikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapominajmy, że sorxes to LiderHost

 

O Prorok :) ? a gdzie to jest napisane :)

 

Jestem Home.pl a tak naprawde to nazwa.pl t moje :)

 

Prosze cię bo to naprawde robi się żałosne

 

Widać panie sorxesie żyjesz w jakimś średniowieczu, ewentualnie śpisz na górze forsy rodziców

 

Przykro mi nie żyją i nie chcę poruszać tego tematu samodzielny stałem się już dawno, nie to co Pan Adam Głowiński

 

Twoje jęczydupienie tu na tym forum staje się powolutku żałosne.

 

tak jak wiekszość tutaj nie pomijając Pana

 

Wszyscy znamy już twoje negatywne zdanie, więc na prawdę nie musisz swego ego podwyższać kolejnymi, do niczego tak naprawdę nie prowadzącymi postami. Wyślij je na PW/mail HyperHostowi czy tam innym jakimś jego współ*pracownikom.

 

Owszem już zakończyłęm tu temat :D ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi nie żyją i nie chcę poruszać tego tematu samodzielny stałem się już dawno, nie to co Pan Adam Głowiński

Na jakiej podstawie określasz że nie jest samodzielny ? Tak samo ja z :"nienacka" mogę powiedzieć że nie jesteś samodzielny że każdy odwala za ciebie brudną robotę a ty nic nie potrafisz ...

Żebyś nie pisał takich głupot o to cię proszę

A może sam przestaniesz pisać głupoty ... ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzicie że niszczycie komuś temat swoimi rozmowami nie na temat? Załatwcie sobie to gdzieś indziej. Możecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widzicie że niszczycie komuś temat swoimi rozmowami nie na temat? Załatwcie sobie to gdzieś indziej. Możecie?

 

Sprawdz sobie ile tu osób tych samych co niszczą ten temat jak to napisałeś niszczyło inne tematy tym samym a teraz sami umoralniają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widzicie że niszczycie komuś temat swoimi rozmowami nie na temat? Załatwcie sobie to gdzieś indziej. Możecie?

Święte słowa - rozmowa trochę zeszła z tematu.

Poza tym prosiłbym wszystkich którzy znajdą jakieś niedociągnięcie na stronie o przesłanie mi tego na PW - wtedy wszystko zostanie szybciej poprawione.

Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdz sobie ile tu osób tych samych co niszczą ten temat jak to napisałeś niszczyło inne tematy tym samym a teraz sami umoralniają :)

 

Jakbyś nie zauwazył każdy z biorących udział w dyskusji zachowuje stosowną powagę, tylko nie Ty (nie wiem po co te głupie emikonki dajesz).

Na tym polega zrozumienie rozmówcy i wejście w jego tok myślenia. Ty robisz wszystko dla zabawy, bez sensu, chyba tylko aby "nabrudzić" na forum.

Nie wiem czy lepiej będzie Ciebie ignorować, czy poprostu poprosić Tomka aby Ciebie zbanował dla dobra ludzkości.

Oba sposoby będą i tak za małą karą dla Ciebie ponieważ i tak nie zrozumiesz o co chodzi.

Sortex daj sobie spokój, naprawdę świat ma dużo piękniejsze strony niż ciągnięcie bezsensowengo tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś nie zauwazył każdy z biorących udział w dyskusji zachowuje stosowną powagę, tylko nie Ty (nie wiem po co te głupie emikonki dajesz).

Na tym polega zrozumienie rozmówcy i wejście w jego tok myślenia. Ty robisz wszystko dla zabawy, bez sensu, chyba tylko aby "nabrudzić" na forum.

Nie wiem czy lepiej będzie Ciebie ignorować, czy poprostu poprosić Tomka aby Ciebie zbanował dla dobra ludzkości.

Oba sposoby będą i tak za małą karą dla Ciebie ponieważ i tak nie zrozumiesz o co chodzi.

Sortex daj sobie spokój, naprawdę świat ma dużo piękniejsze strony niż ciągnięcie bezsensowengo tematu.

 

jesli to sie tyczy mnie ?

 

To lepiej się ignorujmy ponieważ poczułem się urażony co nie miara... zachowam się stosownie i omine komentarz do tej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli to sie tyczy mnie ?

 

To lepiej się ignorujmy ponieważ poczułem się urażony co nie miara... zachowam się stosownie i omine komentarz do tej wypowiedzi.

 

Dotyczy wszystkich, ale to Ty w szczególności atakujesz tą firmę, chociaz nie wiem z jakiego powodu .

Nie masz się czym urazić, nie miałem zamiaru Ciebie obrazić (jeśli tak było to przepraszam) tylko pokazać Twój stosunek w tym temacie do tej firmy i innych.

Więc chyba najlepiej będzie jak wszyscy sobie podamy "łapę", temat przeniesiemy do kosza i będzie po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×