Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marshall

HyperHost.co przed startem

Polecane posty

Gość Marshall

Kilka dni temu wypowiadałem w temacie tej firmy lecz ten temat został usunięty , który był prawdą pan Patryk to udowodnił sam.

 

 

Szablon pochodzący z scriptmafi , po temacie który zacząłem dziwnym trafem znikł

 

0eacdb24.png

 

Na orginalny a pan Patryk się zapierał z całych sił ze posiada na niego licencję.

 

A o to szablon http://scriptmafia.org/templates/7915-heartinternet-co-uk-clone.html klonowany oni delikatnie go obrobili w sieci można dostać i PSD.

 

przeszukajcie scriptmafię a znajdziecie identyczny styl co mają na stronie podobno na zamówienie podobno :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pan Patryk nie wiedział skąd jest szablon.

 

Nasza firma oficjalnie działa od wczoraj - to był szablon ustawiony tylko na chwile, w najbliższym czasie zostanie podpięty Nasz szablon pod WHMCS.

Więc skoro firma nie funkcjonowała - ten temat nieważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co wszyscy mają manię n/t scriptmafii. Jest tam wiele skryptów , szablnów itp. i jakby dobrze poszukać to dla wielu stron znalazłoby się coś podobnego. Poza tym jak juz ktoś napisał: szablon można kupić od producenta ale też znaleśc na scriptmafii.

 

Ja ten serwis często oglądam, bo naprawdę można znaleśc nieraz fajne szablony lub skrypty - i nie wszystkie są płatne.

 

Przykładem moga być darmowe skórki do wp wstawiane dla reklamy swojego serwisu - KLIK

 

Idąc niektórych rozumowaniem to wszystkie strony oparte na vb, IPB i WHMCS też są nielegalne - bo można znaleśc te skrypty na w/w stronie

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza firma oficjalnie działa od wczoraj - to był szablon ustawiony tylko na chwile,

 

Przyznał się tym że to był null ... chyba że źle zrozumiałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie mi halo - nie działaliśmy oficjalnie - szablon ustawiony dla testu.

 

Poza tym to temat o opiniach jakości naszej firmy a nie o legalności tego co było przed otwarciem jej oficjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie mi halo - nie działaliśmy oficjalnie - szablon ustawiony dla testu.

 

Poza tym to temat o opiniach jakości naszej firmy a nie o legalności tego co było przed otwarciem jej oficjalnie.

 

Nasza firma oficjalnie działa od wczoraj

 

Działacie od wczoraj jak piszecie i już chcecie opinie ??... to normalne czy chore ?

 

Jak ktoś może dać opinie od wczoraj jak działacie ?...

 

Może ja już se temat założe o opini mojej firmy zanim ją założe :) :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, nie my chcemy opinii - tylko użytkownik. Nie założyliśmy sami sobie tematu z opiniami.

 

Wcześniej także pojawił się temat o opinii - jeszcze przed otwarciem firmy - więc niewiem o co chodzi ci z tekstem czy to chore czy normalne ?

 

A o to szablon http://scriptmafia.o...o-uk-clone.html klonowany oni delikatnie go obrobili w sieci można dostać i PSD.

Szablon strony głównej został przez Nas zamówiony i opłacony - to ,że układ jest podobny nie świadczy ,że to jest Ten szablon - układ stron nie jest zastrzeżony, można wykreować samemu podobny układ.

 

Jak widać sugerujesz się tylko układem - zajrzałeś w kod strony ? Domyślam się ,że nie - nie ma nic podobnego - jest całkowicie inny.

 

Więc proszę nie wysuwać fałszywych oskarżeń w kierunku mojej firmy bez dowodu, że coś mamy wspólnego ,prócz podobne układu - do tamtego szablonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie LiveChat tylko DEAD Chat :) bo nie działą :)

 

 

to też nie działą :) ... ruszacie pełną parą :)

 

Dane firmy HyperHost

NIP 6181247309

Regon 300048635

 

Numer Konta Bankowego:

 

Tykadłów 86

62-817 Żelazków

Polska

 

 

 

 

 

Jakiś imię nazwiska :D ??? no i numer konta :D bo zabrakło

 

 

sprawdzam i ?? co widzę :D

 

 

 

 

Kod i nazwa przeważającego rodzaju działalności wg PKD 20074531Z - SPRZEDAŻ HURTOWA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI

Data powstania podmiotu - 2005-05-11

 

tyle lat samochody teraz hosting ?

 

 

Hosting cześci :) ? poprosze serwer od volvo chlodzony cieczą i automatyczna skrzynie biegów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marshall

Dajcie spokój temat się robi żenadą ...

 

Jak i ten cały hosting widać że dzieciaki się tym zajmują po samym opisie strony nic profesjonalnego.

Na livechacie siedzi masa osób i mówią jedno to drugie to 3 to ..

 

Najsmieszniejszy jest robert nie wie co sprzedaje :D

 

Zapytajcie o kwestje techniczne na live czacie będziecie kwiczeć ze smiechu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie no opamiętajcie się, dajcie firmie wystartować. Do tematu wróćcie za miesiąc / dwa jak już będzie wiadomo jak działają i że mieli czas aby uzupełnić / poprawić braki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wskazuje nazwa tematu - HyperHost.co PRZED STARTEM, więc nie dziwne jest chyba że czegoś może na stronie brakować. Prawda ? Jak wspomniał Pan Tomasz - proszę poczekać miesiąc, dwa i wtedy oceniać Naszą firmę. Bo takie gdybanie że coś jest źle lub nie pasuje w tym momencie mija się z celem.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że jeżdzicie po jakimś krzaku i pokazujecie wady i niedociągnięcia czy wersje skryptów NULL.

To jest jednak legalna firma i nie ma żadnego znaczenia kiedy firma zaczynała/zaczyna.

Panowie dajcie już spokój, przecież to woła o pomstę do nieba, czy ktoś z Was chciałby aby jego firmę tak opisywano na forach?

 

Jeśli ktoś ma dowody że firma używa nielegalne oprogramowanie to się wtedy zgłasza do odpowiednich komórek, a nie pisze głupie posty na forach.

 

Jak są jakieś niedociągnięcia na stronie to się grzecznie wysyła na PW i koniec, to sprawa firmy czy coś zmienić czy też nie.

Moim zdaniem trochę nieładnie w tych postach powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie LiveChat tylko DEAD Chat :D bo nie działą

Niestety - ale firma jest jednoosobową działalnością. Administratorzy którzy Nam pomagają też mają swoje prywatne życie - nie będą 24 na dobę dostępni. Jeśli chcesz się z Nami skontaktować wyślij do Nas ticket z panelu użytkownika.

 

to też nie działą :D ... ruszacie pełną parą

Nie mamy forum - więc w czym rzecz ? Nigdzie na stronie nie ma linku prowadzącemu do forum, nie rozumiem tego problemu.

 

Jakiś imię nazwiska :D ??? no i numer konta :D bo zabrakło

Nadal pracujemy nad stroną, wszystkie dane zostaną w odpowiednim czasie uzupełnione.

sprawdzam i ?? co widzę

To już nie nasza wina, że zmiany danych nie zostały zaaktualizowane na tej stronie.

Zamieszczam dokument potwierdzający zmianę nazwy oraz zmiany w profilu działalności

45311033166195438944.jpg

 

 

tyle lat samochody teraz hosting ?

Chyba każda firma ma prawo do rozwoju i rozszerzania swoich usług ?

Edytowano przez HyperHost (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×