Skocz do zawartości
Shk

Typowanie, bwin.com

Polecane posty

Witam,

czy ktoś bawi się w typowanie? Szczególnie na bwin.com?

Możecie mi coś o tym powiedzieć? Jest to bezpieczne? Są jakieś haczyki?

Z góry dzięki.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ktoś bawi się w typowanie? Szczególnie na bwin.com?

Możecie mi coś o tym powiedzieć? Jest to bezpieczne? Są jakieś haczyki?

Z góry dzięki.

Pozdrawiam

Typuje tam. Bukmacherka jak to bukmacherka. Jakie niby haczyki masz na myśli?bo niezbyt rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynym haczykiem jest HAZARD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie niby haczyki masz na myśli?bo niezbyt rozumiem.

Jakieś ukryte opłaty/abonamenty...? Kruczki w regulaminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja kiedyś, w innym miejscu zamieszkania sporo grałem w STSach, co do serwisów online, to używałem tylko expekt.com.

Haczyków nie widzę, bo w czym mają być - akurat hazard jest "spoko" jeśli chodzi o haczyki, bo szybko by ludzie olali te serwisy gdyby tam było naciąganie. A tam po prostu się kasę traci na wtopach : )

Ja ogólnie jestem na zero z tym wszystkim, wiec traktuję to jako rozrywkę. Teraz już nie gram, szkoda kasy : )

 

Nie wiem jak na bwin i innych, ale na expekt abonamentów nie było - ładujesz konto przez kartę, grasz, wypłacasz, gdy masz powyżej iluśtam (chyba 50zł). I wszystko jasne : ) gorzej jak mistrz Rumunii przegra u siebie z beniaminkiem z golem w 90. minucie - to dopiero jest tupet : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś ukryte opłaty/abonamenty...? Kruczki w regulaminie...

 

Chyba nie wiesz co to jest typowanie i hazard. Nie rozumiesz chyba kompletnie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie ukryte opłaty :D? Wpłacasz kasę im na konto i grasz za te pieniądze które wpłaciłeś nie masz kasy nie grasz tylko czytasz reklamy zachęcające cie do wygrania dużej sumy :D.

 

Ja wychodzę z założenia bardzo prostego jeszcze nikt nikomu nie oddał za darmo pieniędzy .

Dla przykładu : Wygrywasz przypuśćmy 500 zł za 5 zł kwota co prawdę jak na STS śmieszna, cieszysz się bo wygrałeś a to sobie myślisz zagram jeszcze raz tym razem za 100 zł kupon przegrywasz :D puszczasz 5 takich zakładów po 100 zł i pieniądze które wygrałeś i wpłaciłeś wracają do nich czysty zysk a co najlepsze brak opodatkowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiem na czym to polega.

Ale zawsze warto zapytać kogoś, kto miał z tym styczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To ja się podepnę pod temat

Kilka razy próbowałem tradycyjnymi metodami, grając u kolektora sportowego takiego jak choćby bwin.

Ostatnio chciałem jednak spróbować czegoś generującego większy dochód i przeszukując internet natknąłem się na coś takiego http://www.sporttrader.net/index_pl.html

Co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jakiś syf, strona na poziomie Web1.0, na oko z roku 2000 albo robiona przez gimnazjalistę, w dodatku jakieś książki do kupienia, bzdury... wygląda na piramidkę partnerską jakąś czy inne licho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×