Skocz do zawartości
Hostdell

Windows 7 Home Premium

Polecane posty

Od kilku dni nęka mnie komunikat w cudownej 7 "rozważ wymianę baterii" i laptop się wyłącza?

 

A bateria jest w 100% sprawna. w 2 laptopie działa poprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czemu w laptopie działa ona poprawnie ?

 

I trzyma ok 2h

nie rozumiem tego kompletnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki komunikat pojawia się wtedy, gdy wartość aktualnej pojemności baterii zwracanej przez chipa elektroniki jest sporo niższa od wartości nominalnej zaszytej przez producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Fajny support HP, ciekawe czy Asus też tak ma ;)

 

Posiada taki. A nawet lepszy od HP ( w HP za duzo glupich pytan jak dla mnie zadaja.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Kiedyś wysyłałem notebooka, to wymienili płytę główną, dysk, dvd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi dotarła bateria , i zabieram się za testowanie jej

W HP plusem jest realizacja wysyłek w max 24h jest część zamienna.

 

Tylko trochę cięższa niż oryginał , jak oni to robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

asusy hp to i i acer, mialem problem z bateria, fakt ze bateria byla od nowosci walnieta, po 3dniach od kupna zadzwonilem do supportu, zapytali sie w jakim sklepie kupilem lapka, podalem adres po czym po 3min wisiania na telefonie dostalem informacje ze nowa bateria czeka juz zarezerwowana w sklepie gdzie kupilem lapka, na drugi dzien pojechalem do sklepu i faktycznie okazalo sie ze bateria juz czeka, jednak co pozniej sie okazalo to sklep dostajac laptopy, mialy wszystkie problemy z bateriami, niczym zadzwonilem to oni juz mieli nowe do wymiany, jednak jedyne o co bylem wkurzony to to ze chociaz kupowalem lapka to sklep juz wiedzial o tych refalnych bateriach...

 

mam Acer travelmate 5742zg i sluzy mi w domu jako serwer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Tak tylko chyba sklep nie może ingerować w sprzęt który sprzedaje na gwarancji producenta gdyż była by ona nie ważna w tym wypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie do konca ale co do tej historii to firma poinformowala o fatalnych bateriach sklep i mieli im to wymienic (niewiem czy same baterie czy cale laptopy lecz sklep nadal sprzedawal chociaz wiedzial ze z bateriami sa problemy, to tak samo jak dzis mamy przypadek z procesorami sandy bridge i wadliwymi plytami (chipsetami) i wieksze firmy wycofaly sprzedarz a np taki wielki ceniony komputronik nadal sprzedaje i daje jeszcze znaczek POLECAMY! przy plytach wadliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

firma poinformowala o fatalnych bateriach sklep i mieli im to wymienic

 

Skoro firma miała im to wymienić to sklep nie mógł nic robić z tym... Skoro producent im tego nie wymienił to oni nie mogli.

 

 

 

Edit: A poza tym jak sobie wyobrażasz kupno komputera w tym sklepie? Idziesz do sklepu, wybierasz idziesz do kasy a tu ci mówią cenę i "sprzęt jest uszkodzony" a ty odpowiadasz spoko? Czy może wychodzisz? Przecież jak by mówili że ich sprzęt nie działa lub jest wadliwy to byś więcej nie poszedł do tego sklepu a oni by robili sobie antyreklame...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×