Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Duo

vps pod serwer gier

Polecane posty

Witam !

Potrzebuję dość mocnego serwera VPS, który uciągnie około 110 slotów pod serwer cs. Interesuje tylko lokalizacja Polska. Teraz mam z biznes-host przeciętny serwer i nie bardzo podoba mi się ich support. Cenę jaką mogę wydać na VPS to 120 zł. Znajdę coś za taką cenę ?

 

Pozdrawiam,

Duo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeglądałem oferty serwerów VPS i doszedłem do wniosku że jak na razie do czołówki pod względem specyfikacji należy hitme.net.pl. Za te pieniądze, oferują najlepsze parametry. Tylko trochę gorzej z supportem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !

Potrzebuję dość mocnego serwera VPS, który uciągnie około 110 slotów pod serwer cs. Interesuje tylko lokalizacja Polska. Teraz mam z biznes-host przeciętny serwer i nie bardzo podoba mi się ich support. Cenę jaką mogę wydać na VPS to 120 zł. Znajdę coś za taką cenę ?

 

Upadłeś na głowę.

Pod ~110 slotów potrzeba 3-4 fizyczne rdzenie, np. takiego Quada Q8200, a Ty tu wyskakujesz z VPSami ?

Szykuj min. 3-4 stówki, wtedy pogadamy, serwery bez gwarantowanych zasobów ( np. taki biznes-host ) nie nadają się pod serwery gier, a już na pewno nie pod serwery CS, które potrzebują mieć wolne zasoby, aby sensownie działać.

 

np. http://www.livenet.p...ny-professional

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czegokolwiek chce, pod 110 os online (no chyba że mają to być puste sloty) VPS się nie nadaje. Chcesz tanio to bierz np. właśnie livenet - chyba najtańsza oferta PL dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×