Skocz do zawartości
jootix

VPS z możliwością migracji, rozbudowy

Polecane posty

Witam,

Poszukuje VPS z możliwością migracji na dedyka przy zachowaniu adresu IP. Na początek przewiduje ruch rzędu 4k użytkowników(ile będzie online nie wiem), stopniowo wzrost aktywnych kont. Portal społecznościowy skupiający się na modelingu, odbiorcy - Polacy, średnia waga podstrony 600kb, memory usage 1MB. Zależy mi na tym aby wraz z rozbudową portalu była możliwość "dołożenia" zasobów i ew. późniejsza migracje na dedyka. Mile widziana lokalizacja Polska, koszt na początek jak najmniejszy. Firmy mogą składać swoje oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

hitme.net.pl a najtańszego nie bierz bo nie zmieści ci się apache2+mysql+bind+ftp ;) W Twoim przypadku to musisz patrzeć na RAM. Prawie każda firma daje możliwość rozbudowy i przejścia na wyższe plany hostingowe (jeśli chodzi o VPS). Z przejściem na dedyka z zachowaniem IP możesz mieć duży problem. A dedyki także możesz rozbudowywać o dodatkowy RAM i HDD jeżeli zaistnieje taka potrzeba (oczywiście za odpowiednią cenę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hitme.net.pl a najtańszego nie bierz bo nie zmieści ci się apache2+mysql+bind+ftp ;) W Twoim przypadku to musisz patrzeć na RAM. Prawie każda firma daje możliwość rozbudowy i przejścia na wyższe plany hostingowe (jeśli chodzi o VPS). Z przejściem na dedyka z zachowaniem IP możesz mieć duży problem. A dedyki także możesz rozbudowywać o dodatkowy RAM i HDD jeżeli zaistnieje taka potrzeba (oczywiście za odpowiednią cenę).

Co konkretnego polecisz z ich oferty? ile ramu min muszę szukać?? Z tego co rozglądałem sie po polskiej ofercie to dość mały transfer jest, po 300 GB, wydaje mi się ze portal może zrobić zdecydowanie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te 512 ramu nie bedzie za mało ?? Czysty serwer www + mysql i załóżmy, że ruch to 2 000 online.

 

UPDATE: a co powiecie o vpsinn.pl ?? wygląda ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci konkretnie nie odpowie czego potrzebujesz. Wszystko zależy od zapotrzebowania na zasoby twojego skryptu. Ale jak piszesz w twoim przedostatnim poście że 2000 online to bez dobrego dedyka się nie obejdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×