Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Pawel2990

[dedykowane] szukam 3 osoby do spółki na dedyka.

Polecane posty

Witam, chciałbym napisać że szukam 3 osoby do spółki na dedyka, na miesiąc by wychodziło 50zł warunki techniczne do uzgodnienia(maksymalnie jeden serwer shoutcast (50slotów)+autopilot na każdego z 3 spólników, serwer do gry CS, Call of Duty lub inna gra)

 

Zainteresowany pisz na Gadu-Gadu: 2423376 (często niewidoczny)

 

Pozdrawiam Pawel2990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Czemu takie ograniczenia? I skąd serwer? Taniej wyjdzie kupić serwer CS na jakimś hostingu bo o połowę taniej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo musi mi wystarczyć zasobów na jedną dużą stronę

 

Tobie musi wystarczyć, ale innym już nie? Jak spółka i każdy płaci tyle samo, powinno być po równo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak cie nie stać na dedyka to kup sobie VPS ! Taniej wyjdzie i zostanie ci coś kieszonkowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy mi na dużym transferze iżeby był dostęp do roota (SSH)

 

Każdy root VPS ma dostęp do SSH. Ile potrzebujesz transferu i jaki jest Twój miesięczny budżet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat mam jednego vpsa w s4y.de i nie ma na co narzekać, działa bardzo stabilnie, może twoje skrypty za bardzo obciążają vpsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat mam jednego vpsa w s4y.de i nie ma na co narzekać, działa bardzo stabilnie, może twoje skrypty za bardzo obciążają vpsa?

 

Co to za VPS , który nie utrzyma skryptu przema przy 150 onlinach ... tzn utrzyma ale load skacze a baza sie sypie. A support tylko pisze o zmianie pakietu na większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Raczej nie polecam wchodzic z nim w jakiekolwiek uklady. 2 dni temu napisalem do niego na gg, do tej pory nic nie napisal. Zero kontaktu = strata pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×