Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

wiedzą Państwo co się stało z idhosting? Pad około 19:30-20 i nadal nic nie wstaje, nawet ich strona nie działa.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z routingiem/siecią zapewne

Śledzenie trasy do idhosting.pl [193.138.242.119]
z maksymalną liczbą 30 przeskoków:

 1     *        *        *     Upłynął limit czasu żądania.
 2    30 ms    20 ms    10 ms  lodz-ru2.neo.tpnet.pl [213.25.2.133]
 3  lodz-r2.tpnet.pl [213.25.5.81]  raporty: Sieć docelowa jest nieosiągalna.

 

lg gts:

Tracing the route to 193.138.242.119:
traceroute to 193.138.242.119 (193.138.242.119), 30 hops max, 40 byte packets
2  217.153.235.185 (217.153.235.185)  0.982 ms  0.958 ms  0.957 ms
3  157.25.248.57 (157.25.248.57)  0.936 ms  0.974 ms  1.029 ms
4  * * *
5  * * *
6  * * *
7  * * *
8  * * *
9  * * *
10  * * *

 

lg atman:

traceroute to 193.138.242.119 (193.138.242.119), 30 hops max, 40 byte packets
1  * * *
2  * * *
3  * * *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze pamietam ze to taka oferta mega tania na wszystko?

 

puścił bym traceroute ale nie mam w DNSie zapamietanych ich adresow a byly u nich w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz raczej chyba jedynie gwiazdki, ewentualnie odpowiedź ICMP routera brzegowego o braku trasy.

Adres to idhosting.pl [193.138.242.119]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co im padło bo do żadnej adresacji a tego ASa nie można się dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byla powazna awaria swiatlowodu kolejowego w Czestochowie (jedno z trzech glownych polaczen miasta). Przy jakichs pracach ziemnych zostal uszkodzony, ale obecnie jeszcze nie znam wszystkich szczegolow.

 

Taką informację dostałem. Obsługa pierwsza klasa zawsze dostanę odpowiedź w czasie i do tego konkretną i a co do ceny to nie jest to bardzo tanie, patrząc, że nie jest to lokalizacja Warszawa czy Łódź.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas w czewie są po prostu jaja, niby jest kilku operatorów, a i tak wszyscy jadą po światle kolei, możesz mieć bgp a i tak standardowo jak co tydzień,dwa jakaś koparka uszkodzi światło i net w 70% miasta nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w czewie są po prostu jaja, niby jest kilku operatorów, a i tak wszyscy jadą po światle kolei, możesz mieć bgp a i tak standardowo jak co tydzień,dwa jakaś koparka uszkodzi światło i net w 70% miasta nie działa.

 

Heh , nie było tak poważnej awari już ponad rok

 

Nie pamiętam takich sytuacji z brakiem dostępu do łącz.

Edytowano przez Hostdell (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak Profiline

 

Nie tylko Sitel też ma dojście do Cz-wa oraz kilka innych operatorów ATMAN węzeł będzie stawiał w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×