Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Sensej

[Zlecę] WordPress - przyjazne linki

Polecane posty

Zlecę wykonanie przyjaznych linków w WordPressie.

 

Sprawa jednak nie jest taka prosta jak by się mogło wydawać. Kiedy wybieram opcję przyjaznych linków w skrypcie i zmieniam zawartość pliku .htaccess na to co jest tam zasugerowane wyskakuje mi błąd przy kliknięciu na tytuł artykułu (strona nie istnieje). Posiadam VPSa na Debianie i nie wiem czy problem nie leży w złej konfiguracji ale pewności nie ma. Generalnie powinno działać bo wszystko jest poinstalowane, odpaliłem nawet mod_rewrite i zrestartowałem Apache. Do tego wykonałem mały test na działanie tego modułu wrzucając na serwer dwa pliki, jeden php a drugi .htaccess i test wyszedł pomyślnie. Nie widzę też przy połączeniu FTP za pomocą Total Commandera pliku .htaccess mimo zaznaczenia w opcjach żeby pokazywał ukryte pliki. Tak czy inaczej to chyba nie problem bo według moich testów i tak ten plik działa.

 

Pytanie brzmi kto jest na siłach mi to zrobić, oczywiście nie za darmo ;] Zainteresowanych zapraszam do siebie na GG 898989 albo na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a czy przypadkiem nie masz php jako modułu podinstalowanego? Jeśli tak musisz htaccess wrzucić ręcznie na serwer, nie zostanie on utworzony z automatu przez WP. To samo tyczy się każdej zmiany która wymaga aktualizacji takiego pliku.. jeśli nie ustawisz mu 777 nie zostanie zaktualizowany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×