Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Przem

VPS Xen

Polecane posty

czyżby to pod nowy "hosting" gier?

 

na vpsach to daleko nie zajedziesz, no chyba, że to na samą stronkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

tak, pod nowy hosting serwerow gier, wszystko jak najbardziej legalnie.

Tak jak napisales, VPS pod sama stronke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie najpierw opinie z działu Opinie, tam jest wiele napisane na ten temat.

 

Nie ma ja dobra rada od konkurencji :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Co do biznes-host...

 

Miałem tam dwa VPSy i firma trochę w cudzysłowiu powiedziane. Jak ci padnie to musisz czekać przy dobrym humorze adminów 12h a jak mają przerwę to z 36h...

 

Serwery cóż nie najlepsze. Przez miesiąc nie mogli uporać się ze skokami pingów i innymi awariami i to było pewnie powodem zamknięcia forum gdyż większość tematów/postów były o awariach i problemach z serwerem.

 

Możesz dopytać się o szczegóły Aimer-a z tego forum który miał tam sporego VPSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aimer

Co do biznes-host...

 

Miałem tam dwa VPSy i firma trochę w cudzysłowiu powiedziane. Jak ci padnie to musisz czekać przy dobrym humorze adminów 12h a jak mają przerwę to z 36h...

 

Serwery cóż nie najlepsze. Przez miesiąc nie mogli uporać się ze skokami pingów i innymi awariami i to było pewnie powodem zamknięcia forum gdyż większość tematów/postów były o awariach i problemach z serwerem.

 

Możesz dopytać się o szczegóły Aimer-a z tego forum który miał tam sporego VPSa.

 

Potwierdzam, nie najlepsze mam doświadczenia z ww. firmą. Na pewno do nich nie powrócę po tym jako zostałem potraktowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako klient owej firmy Biznes-host.pl (Logout.pl) mam dość złą opinie o nich. Support działa strasznie wolno, łącza często są przeciążone (co widać po pingu) jak i to że panel który aktualnie miałem przy VPS'ie nie działał. Było to spowodowane tym że administrator umieścił mnie na serwerach do których "nie mógł" podpiąć panelu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×