Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
climbwave

Hosting dla domeny .me

Polecane posty

Witam,

 

Czy ktoś z was orientuje się która firma poza domeny.pl i dhosting.pl prowadzi hosting dla domeny .me .

 

 

Obecnie mam pakiet w kei.pl ale niestety nie prowadzą hostingu dla .me:(

 

Pozdrawiam,

c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak hosting dla .me?

Normalnie dodajesz domenę i masz ją w panelu. Mam w KEI domenę .me i nie ma problemów, wątpię, aby u innych usługodawców był z tym problem...

 

A może chodzi po prostu o zakup domeny .me? Ja biorę z maddogdomains.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Tak, masz rację Sponsi. Chodzi mi o transfer już zakupionej domeny *.me. Domenę już wykupiłem w jednak chcę ją przetransferować do innej firmy.

Nie moge domeny *.me przetransferować do kei.pl dlatego, że oni jej nie mogą administrować - taką dostałem odpowiedź.

 

Obecnie cal.pl ma najciekawszą ofertę ale opinia o tej firmie na forum jest kiepska. Co tu wybrać?

 

Pozdrawiam,

c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge domeny *.me przetransferować do kei.pl dlatego, że oni jej nie mogą administrować - taką dostałem odpowiedź.

 

Jeżeli jesteś zadowolony z obecnego rejestratora to możesz delegować DNS domeny.

 

//Edit:

Sorry, dopiero teraz zrozumiałem, że jesteś zdecydowany na transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Tak chciałem przenieść domenę i tak naprawdę to niewiele polskich "hostingodawców" umożliwia transfer i utrzymanie domeny *.me.

Pisałem do kilku BOK: home.pl, nazwa.pl, kei.pl (tutaj mam hosting i sobie chwalę),az.pl, lh.pl i innni. Część odpowieziała, że nie posiada w ofercie .me innni, że może wkrótce. Tylko w cal.pl i domeny.pl można zakupić i utrzymać domenę .me.

Tak więc po 4 dniach oczekiwania i próśb wykupiłem hosting za "wielka wodą" na miejscu - szkoda, że u nas nie można.

 

Nie zdecydowałem się na cal.pl i domeny.pl ponieważ w necie i na forach są kiepskie opinie o nich, a to jedni z niewielu którzy oferują .me.

 

Mruczek - ovh.pl oferuje .me ale zanim przeczytałem odpowiedzi na forum to już zakupiłem w innym miejscu hosting więc może następnym razem.

 

Pozdrawiam,

c

 

P.S.

Ciekawe forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi3545

Hej,

 

Tak chciałem przenieść domenę i tak naprawdę to niewiele polskich "hostingodawców" umożliwia transfer i utrzymanie domeny *.me.

Pisałem do kilku BOK: home.pl, nazwa.pl, kei.pl (tutaj mam hosting i sobie chwalę),az.pl, lh.pl i innni. Część odpowieziała, że nie posiada w ofercie .me innni, że może wkrótce. Tylko w cal.pl i domeny.pl można zakupić i utrzymać domenę .me.

Tak więc po 4 dniach oczekiwania i próśb wykupiłem hosting za "wielka wodą" na miejscu - szkoda, że u nas nie można.

 

Nie zdecydowałem się na cal.pl i domeny.pl ponieważ w necie i na forach są kiepskie opinie o nich, a to jedni z niewielu którzy oferują .me.

 

Mruczek - ovh.pl oferuje .me ale zanim przeczytałem odpowiedzi na forum to już zakupiłem w innym miejscu hosting więc może następnym razem.

 

Pozdrawiam,

c

 

P.S.

Ciekawe forum ;)

to co z tego że gdzie indziej kupiłeś hosting? domenę możesz zarejestrować na ovh.pl i podpiąć np. do hostit.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod latarnią najciemniej. Co prawda na stronie nie ma oferty, jednak .me oferujemy.

Może w przyszłości.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Mysle ze clibmawe, nie wie co pisze. Myli sie uzywajac słów i nie wiadomo o co chodzi :/. Hosting = miejsce na strone; rejestrator = tam gdzie domena jest zarejestrowana. Domene mozesz kupic w rosji, a utrzymywac strone w polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak hosting dla .me?

Normalnie dodajesz domenę i masz ją w panelu. Mam w KEI domenę .me i nie ma problemów, wątpię, aby u innych usługodawców był z tym problem...

 

A może chodzi po prostu o zakup domeny .me? Ja biorę z maddogdomains.com

maddog jest resellerem godaddy :)

 

Matmacalez ale po co trzymać domenę w innym miejscu niż hosting?

 

Edycja:

 

Nie lepiej jest mieć wszystko w jednym miejscu?

Zazwyczaj nie. Dlaczego? Ponieważ jeśli cena za domenę jest sensowna, znacznie wyższa jest cena za hosting i odwrotnie. Najczęściej właśnie domenę rejestrujesz i utrzymujesz tam gdzie taniej/lepiej.. natomiast hosting wykupujesz u kogoś zupełnie innego : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Raffuss wiem, wiem... np. z godaddy jaja bywały w przeszłości, z maddogiem nie mam problemów żadnych.

 

Rzadko kiedy trzyma się hosting tam, gdzie domenę, bo szkoda kasy + nie ma zależności, że w porządku rejestrator oferuje taki hosting, na jakim nam zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×