Skocz do zawartości
fudi

[VPS] Szukam możliwie najtańszego serwera

Polecane posty

Witam.

 

Aktualnie poszukuję możliwie najtańszego serwera VPS z Windows'em!

Na serwerze będzie znajdować się jedynie serwer Ms SQL 2008.

Serwer będzie potrzebował ok ~50-100GB transferu, baza jest mi potrzebna pod aplikacje (2x)Sello oraz SubiektGT.

 

Z góry dziękuję za pomoc w znalezieniu serwera.

 

Chciałem nadmienić że na hosting będę wgrywał bazę danych w określonej wersji, gdy chciałem kupić bazę z kkibci.pl po prostu nie działała program płakał że używam zbyt nowej wersji lub nie mam dostępu do folderu roboczego.

Proszę o nie podawanie hostingów Linux ponieważ bazy MsSQL tam nie da się postawić, słowem wyjaśnienia posiadam licencję na Ms SQL Server 2008!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wygląda z licencją, ale: jakby szło na licencji z 2008 zainstalować 2005 (tak jak idzie zrobić np z windowsem 7 > downgrade do xp) to ze spokojem starczyłby Ci np serwer z oferty kimsufi.pl (c250g) - 250zł opłaty instalacyjnej i potem 80zł miesięcznie za wersję z windowsem. Z mssql 2005 powinno to jakoś w miarę sprawnie działać i masz własny dedykowany sprzęt. za 2GB ram gwarantowane w dobrej firmie, lekko będziesz musiał te 80zł położyć a gdzie tutaj licencja na windowsa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kki-bci.pl posiadamy, oprócz hostingu współdzielonego ASP.NET/MSSQL, serwery VPS windows z systemem Windows 2008 R2 standard . Możemy też zainstalować Windows Server 2008 sp2 standard.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kki-bci.pl posiadamy, oprócz hostingu współdzielonego ASP.NET/MSSQL, serwery VPS windows z systemem Windows 2008 R2 standard . Możemy też zainstalować Windows Server 2008 sp2 standard.

Pozdrawiam

 

Witamy archeologa na forum - mysle że przez rok to napewno coś wybral :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×