Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
whitea

[wirtualny] szukam - proszę o poradę

Polecane posty

Po przeczytaniu działu Opinie mam trochę mętlik w głowie. Szukam hostingu typu serwer wirtualny pozwalającego na dostęp przez SSH (czyli np. programem Putty) oraz o jak najkorzystniejszym stosunku liczby baz MySQL do ceny. Liczba kont FTP co najmniej 2x taka jak liczba baz danych. Oczywiście możliwość SSL. Bezproblemowe instalowanie Drupala, Zencart, Prestashop i innych skryptów. Last but not least, żeby firma nie podupadła w ciągu najbliższych lat tylko się rozwijała - chociaż to bardziej pytanie do wróżki.

 

Z tych co pamiętam, wpadł mi w oko nq.pl opcja Profesja - 20 baz za 700 zł (ciut drogo) i w miarę dobre opinie porozrzucane tu i ówdzie. Ale może są lepsze oferty tylko nie udało mi się do nich dotrzeć. Z początku również myślałam o home.pl (50 baz za 600 zł) ale trochę mnie odstraszyły opinie. Nie mogę się doszukać czy któraś z tych firm ma SSH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dostępem do SSH może unixstorm.org ?

oj dzięki :D) na pierwszy rzut oka wygląda dokładnie jak to czego szukam, dokładnie te opcje.. poczytam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.megiteam....g-wspoldzielony

Ze skryptami PHP powinieneś zmieścić się w S. SSH jest standardowo, tyle, że zamiast FTP udostępniamy SFTP (bez limitu kont). Na hasło webhostingpl jest aktualnie 50% zniżki na pierwszą płatność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×