Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kingaz84

Z: [opinie] GlowaNet.pl

Polecane posty

Niestety w moim przypadku glowanet w ogole sie nie sprawdzila, po miesiecznym użytkowaniu zawiodłam się i musiałam przejść na usługi innej firmy! Obsługa niemiła.Zostałam obrażona po wymianie kilku wiadomości, gdy prosiłam o wyjaśnienie jak połączyć się z FTP podejrzewam że pracownik wsparcia technicznego możliwie stracił cierpliwość i dlatego dał się ponieść emocją - ale w takim wypadku nie należy tego tak zostawiać trzeba wyciągnąć konsekwencje! To jest niedopuszczalne. Ponadto zanim konto zadziałało pracownik firmy musiał dwukrotnie resetować hasło gdyż nie było możliwości zalogowania się z podanym.Ze swoich doświadczeń niestety nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kingo - jak kupisz sobie samochód, to też w ASO będziesz pytać, jak się drzwi otwiera, albo jak się światła włącza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kingo - jak kupisz sobie samochód, to też w ASO będziesz pytać, jak się drzwi otwiera, albo jak się światła włącza?

 

Witam

jeśli chodzi o Glowanet to i ten przykład nie jest dobry :)

Ja wykupiłem hosting będąc laikiem i po rozmowie z panem Adamem że nie b. wiem co dalej :)

p. Adam pisze:

"witam chyba miałem komuś postawić forum"

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Kingo, jeśli kiedykolwiek jeszcze odwiedzisz to forum, podaj proszę numer ticketu w którym rzekomo zostałaś obrażona.

 

Fiercio - tak jak napisał 100icki, jeśli klient (nawet najmniejszy) tego wymaga - instalujemy forum, pomagamy itd.

 

Żeby było ciekawiej. Od początku istnienia "GłowaNET" nie mieliśmy zamówienia od osoby o imieniu "Kinga" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Pewnie konkurencja stara ci zrobić czarny PR. Jak widać niezbyt to się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak jedno-postowcom nie wieży się w "plusowe" komentarze, tak w tym samym przypadku niestety każdy bierze pod uwagę jedno-postowe komentarze negatywne. Ale to na 99% działanie konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×