Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dawid Sz.

Rejestracja domeny .mobi w GoDaddy.com

Polecane posty

Witajcie,

 

Planuje zarejestrować domenę .mobi na dłuższy okres czasu (10 lat) w GoDaddy.com i chciałbym spytać czy jest jakiś haczyk... Domena na 10 lat kosztuje 14,19$ + to 18 centów rocznie na rzecz ICANN z tego co wyczytałem i mam kilka pytań odnośnie rejestracji:

 

1. Czy to 18 centów zostanie mi doliczone od razu do rachunku czy co rok będę musiał dokonywać wpłaty?

2. Czy jest jakiś haczyk? (oprócz publicznych danych w WHOIS)

3. Czy po tych 10 latach mam obowiązek przedłużenia domeny?

4. Jak oceniacie ich panel do zarządzania domenami?

 

Z góry dziękuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Panel mają bardzo dobry :)

 

Aczkolwiek bardziej bym doradzal zamowic w name.com, mam tam kilka domen i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panel mają bardzo dobry :)

 

Aczkolwiek bardziej bym doradzal zamowic w name.com, mam tam kilka domen i jest ok.

 

Tylko w name.com za domene .mobi na 10 lat muszę zapłacić 149$, a z tego co widze w GoDaddy.com nie całe 15$ chyba, że coś źle patrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam wszystko płacisz wszystko z góry, nie bardzo jednak rozumiem dlaczego chcesz wydać 160 dolców rejestrując od razu na 10 lat

 

Edit:

źle patrzysz: cena jest podana za 1 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam wszystko płacisz wszystko z góry, nie bardzo jednak rozumiem dlaczego chcesz wydać 160 dolców rejestrując od razu na 10 lat

 

Edit:

źle patrzysz: cena jest podana za 1 rok

 

Hmm... Ale pisze, że cena rejestracji na 1 rok to 6,99$, na dwa lata 10,99$ itd... Cena odnowienia jest stała 14,99$. Trochę bez sensu żeby cena rejestracji za jeden rok rosła wraz z długością okresu rejestracji. Chcę kupić na dłuższy okres czasu bo wydaje mi się, że to mi się bardziej opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Echh ile razy to trzeba powtórzyć abyś uwierzył? To jest cena za rok, przy kupnie na 10 lat. Im dłużej - tym mniej się to opłaca.

laczego taka polityka? Bo w Godaddy domeny ma mnóstwo amerykańskich firm które wolą zapłacić jedną fakturę na 10 lat niż bawić się co roku w przedłużanie - a 150usd to dla nich i tak śmieszna kwota za usługę na 10 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy poważni. Czy wydatek 450,75 złotych raz na 10 lat to taka niebotyczna suma?

Więcej w ciągu 2 miesięcy palacz wydaje na fajki.

A skoro chcesz zarejestrować domenę na tak długi okres czasu oznacza to, że masz już jasno określony plan działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×