Skocz do zawartości
Gość Pokuć

[sprzedam] Szablon

Polecane posty

Gość Pokuć

Witam,

 

Mam na sprzedaż szablon strony hostingu. Szablon można też wykorzystać w inny, dowolny sposób. Łatwy w dostosowywaniu pod swoje potrzeby. W skład wchodzą następujące pliki:

- grafiki

- logo w .psd

- odpowiednie czcionki

- strona główna (index.php)

- dwie podstrony

 

Szablon jest pocięty i zakodowany, wyświetla się w innych przeglądarkach bez problemu (poza IE 6.1 SP1 :)) Grafiki własnego autorstwa.

 

szablon.jpg

 

Cena 800 PLN za całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena 800 PLN za całość.

Chyba jedno zero za dużo Ci się kliknęło. Na oko widać, że wartość tego projektu nie dochodzi do 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprostszy przykład szablonów z ostatnich dni. Na resellera w sam raz, chociaż takie coś to w css prawie że można by zrobić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry koder bierze 50zł za zakodowanie, grafik wezmie z 200 zł za projekt ( w miare dobry i tani )

 

a za to nie dałbym tych 50 za kodowanie...

 

pozatym szablon jest prosty, łatwy w pocieciu był... kodowanie też nie było trudnością. eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dobry koder bierze 50zł za zakodowanie? Czytam i oczom nie wierzę. DOBRY koder za KODOWANIE bierze PIĘĆDZIESIĄT złotych. WTF? Dobry koder = kumpel z gimnazjum?

 

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia - a w tym wątku akurat nie chodzi o opinie. Polecam wstrzymanie się z bzdurnymi osądami. "Za drogo" wystarczy, bez komentarzy.

(nie, to nie jest moja praca : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jeżeli nie macie nic sensownego do napisania w temacie to nie piszcie.

 

Co do ,,dobrego" kodera za 50 PLN... Może i znajdzie się jakiś lamus ale potem trzeba będzie wydać 5 razy więcej na poprawki po ,,dobrym" koderze za 50 PLN. Walidatory po ,,dobrym" koderze za 50 PLN będą tak sypały błędami że się przeglądarka zawiesi. No ale cóż, taka teraz moda, wszystko jak najtaniej, często badziewnie... ;)

 

Cena do negocjacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

błędy po valiadacji można samemu poprawić.

W sumie obecnie wpiszesz frazę i już masz odpowiedź, więc nawet laik sobie błędy naprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Tym samym laik może sobie sam zrobić całość bez płacenia ,,dobremu" koderowi 50 PLN. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

RuFiK pliz... bo zaraz dojdziemy do tego, że niepotrzebne są serwerownie, bo każdy może w domu postawić sobie stronę na IIS.

 

Pawel_15 ba, można bez płacenia dom wybudować, wystarczy znaleźć gdzieś jakieś niczyje miejsce, zrobić cegły, zaprawę, farbę itd., trochę w google i bombex : )

 

Jakkolwiek mnie również dziwi cena, to ludzie, nie popadajmy w przesadyzm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezła zmiana ceny, ale powiem szczerze, że projekt za 80 zł inny w giełdzie dużo bardziej mi się podoba. Ale to tylko moja subiektywna opinia.

Przynajmniej te 200 zł bardziej realna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry koder bierze 50zł za zakodowanie, grafik wezmie z 200 zł za projekt ( w miare dobry i tani )

 

a za to nie dałbym tych 50 za kodowanie...

 

pozatym szablon jest prosty, łatwy w pocieciu był... kodowanie też nie było trudnością. eh..

Ceny które podajesz są nierealne, jeżeli to ma być dobry kod. Co dobrego grafika to bierze 150zł/h, ale za dobry projekt graficzny z zakodowaniem zapłacisz przynajmniej 1000zł. Przyznam, że projekt nie jest rewelacyjny, ale mamy wolny rynek, jak ktoś zechce, to kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

haha 800 zł chyba pisałeś to na kacu :). Mogę to przyjąć ale pod warunkiem ze jeszcze mi dopłacisz :)

Ciebie nie stać nawet na szablon za 50 PLN, nie wspominając o tym że nie stać ciebie na dziadowskiego admina za 100 PLN z gimnazjum więc zamilcz.

 

Wood, może i nie jest super rewelacyjny ale za to kodowanie jest zrobione bardzo dobrze. Bardzo łatwo można przerobić szablon pod inną dziedzinę, webmasterka, domeny, serwery dedykowane itd itd. Nacisk kładziony na poprawność kodu i na modułowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wood, może i nie jest super rewelacyjny ale za to kodowanie jest zrobione bardzo dobrze. Bardzo łatwo można przerobić szablon pod inną dziedzinę, webmasterka, domeny, serwery dedykowane itd itd. Nacisk kładziony na poprawność kodu i na modułowość.

No i dobrze, ja się absolutnie nie czepiam :). Rynek nie jest jednolity, dlatego mamy zapotrzebowanie na różne produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Wood, absolutnie nie odebrałem twojego postu jako atak czy czepianie się :) Napisałeś jak jest :) Ktoś będzie zainteresowany to kupi, nie to nie - proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie (jeśli takowe są tutaj ;) ) Pawel_15 wykonał projekt i ma prawo ustalić sobie cene taką jaką mu się podoba. Takie komentarze w ofercie autora postu są tu conajmniej nie na miejscu, takie rzeczy możecie sobie plotkować na chacie Onetu lub w osobnym wydzielonym temacie.

 

Mi się projekt również nie podoba za bardzo, ale to nie znaczy że mam krzyczeć wszędzie że szablon jest BE. Każdy ma inny "obraz" i inaczej go odbiera, to się tyczy nie tylko projektów stron ale także wszystkich aspektów życia. Więc trochę szacunku dla kogoś pracy.

Edytowano przez MZone Group (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×