Skocz do zawartości

Polecane posty

Ktoś używa ich shared hostingu?

 

Jak się sprawuje, za co wyrzucają, jakie są u nich limity obciążenia, itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja dawno temu.. ze 4-5 lat.. wtedy byli (są jeszcze?) w Leaseweb.. pamiętam na pakiecie bodajże za 70-80zł rocznie byłem i mi zablokowali konto za zbyt dużo zapytań, ale to było phpBP jakieś niezoptymalizowane... niemniej jednak nie wydaje mi się, żeby byli demonami obciążeń.. nie za taką kasę.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sponsi - teraz mają własną serwerownie ;) No i Twoja opinia z przed 4-5 lat jest kompletnie bezużyteczna o.O

 

Kont także nie mają najtańszych. Ja bym ich umieścił w klasyfikacji ceny kont tuż przed kei, czy coś.

Porównując ich do oferty proste.pl są nawet drożsi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Blue wiem właśnie, spojrzałem na te ich ceny.. niby to samo (grafika), a jednak ceny ho ho* : )

 

* - w porównaniu do dawnych czasów, bo jak z jakością, to nie wiem... ale to w Sosnowcu stoi? heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz oczywiście jesteśmy u siebie na maszynach potworach ( moje prywatne określenie) jak masz blueman jakieś pytania zapraszam PW lub email ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś używa ich shared hostingu?

 

Jak się sprawuje, za co wyrzucają, jakie są u nich limity obciążenia, itp?

 

 

Witam

 

Piszę na forum bo mam już dość firmy livenet.pl chciłabym ostrzec innych użytkowników przed wyborem tej firmy, dość mam wydzwaniania i proszenia admina aby zrobił coś z moim problemem! Totalna olewka, używam ich hostingu do celów biznesowych i nie działająca poczta od ponad tygodnia to dla mnie bardzo duże straty! Z ich strony 0 reakcji oprócz tego, że odpowiadają telefonicznie "zajmiemy się tym zaraz", 0 odpisywania na mejle nie wiadomo co się z tym dzieje tak być nie powinno. Poprzednio miałem inny problem chciałem z backupu przywrócić dane, lecz jak się okazuje tydzień trwało to i bez skutecznie oczywiście. Administrator twierdził wtedy, że się tym zajmują i również 0 reakcji.

 

Wnioski są takie, że nie warto kupować w firmie livenet.pl hostingu, marna obsługa admina i 0 kontaktu, odradzam jeśli nie chcesz ponosić strat z ich "jakości" obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mialem nigdy hostingu www w livenecie ale osobiscie nie polecam ;) ceny sa wygurowane ze wzgledu na polskie lacza co jest zbednym rarytasem, sadzac po pomocy przy dedykach ktora sa troche drozsze niz konta www mozecie liczyc na pomoc równął 0.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba zamówię sobie hosting w livenet, chciałbym poznać tą pomoc

równął 0.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu strona od kilku godzin leży (baza mysql bo sama strona działa)... dodatkowo nie można się zalogować do panelu admina na ich stronie (serwer 2)... I to nie pierwszy raz, nie ma tygodnia aby nie było awari. Szkoda bo teraz nie zabardzo zmienie hosting bo użytkownicy przyzwyczaili się do domeny livenet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może ktoś więcej ma informacji na temat livenet... Mają support 24h?? Czy niestety nie ;/ Jak jest u nich z czasem realizacji zamówienia dedyków i jak się spisują...

 

Z góry thx za informacje :D

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy mailu czuwa 1 osoba, a kazdy czlowiek musi czasami spac, wiec o supporcie w godzinach 0-10 mozesz zapomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy mailu czuwa 1 osoba, a kazdy czlowiek musi czasami spac, wiec o supporcie w godzinach 0-10 mozesz zapomniec

Nie powiedziałbym. Ostatnio dostałem odpowiedź około 3:00 w nocy, a kilka dni wcześniej po 1:00. W nocy siedzę i miło mi się pracuje. Napisałem maile i otrzymałem odpowiedzi w tych godzinach. 1 osoba, to Grześ, co siedzi najczęściej. Jednak w serwerowni jest ktoś zawsze, bo otrzymywałem odpowiedź. A jestem tam już grubo ponad pół roku :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A livenet.pl mnie zaskoczył :) Wchodzę sobie na gazeta.pl i patrzę na stronie głównej ich reklamę.....

 

bez.JPG

 

Sorki za jakość, ale nie na swoim kompie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i ogolnie nie nazekam po za paroma sytuacjami, jednak wszystko wrocilo do normy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam i ogolnie nie nazekam po za paroma sytuacjami, jednak wszystko wrocilo do normy ...

Hmm. W sierpniu trzymałem u nich serwery do kilku gier, nie miałem większych zastrzeżeń, oczywiście jakość zawsze mogłaby być lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle :)

 

Ping do serwera (full 32/32 cs 1.6) to ~30 ;P

Dedyk nieźle przeciążony najsłabszy pakiet 2 serwery cs :)

Jak ktoś chce może podejrzeć Click

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu mają być opinie o ich współdzielonym hostingu a nie o serwerach dedykowany, od tego jest inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

korzystalem pare miesiecy, ogolnie ujdzie, choc z supportem to roznie bywalo (odpowiedzi szybkie, ale z rozwiazywaniem problemu gorzej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery ogólnie okey, ale awarie i support oceniam na 6/10, awaria która miała miejsce w burze uświadomiła mi ile rzeczy ta firma ukrywa, niby mieli agregaty ... :D ta.... Support ok, ale brakuje mi kontaktu 24/7, nie wiem jak jest teraz, dedyka miałem około 2 miesiące temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

Witam.

Czy ma ktoś kontakt z kimś innym niż z Panem Grzegorzem ?

Potrzebna mi FV za serwer. Sam tego raczej nie prowadzi... a nagle zapadł się pod ziemie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×