Skocz do zawartości
Damian.

konfiguracja cenki? ;D

Polecane posty

hejka,

 

chciałbym was zapytać o orientacyjne ceny kilku usług tylko wiecie nie takie z kosmosu jak widziałem na niektórych stronach konfiguracja apache - 500zl -.-

Chodziło by mi o:

  • myDNS
  • apache pod otsy, zabezpieczenie php, xcache
  • mysql, optymalizacja
  • poczta ( niekoniecznie)
  • firewall, dostosowanie
  • backup mysql i plików lokalny i na zdalną maszynę ( niekonieczne )
  • ispconfig konfiguracja ,

Więc prosił bym o oferty wasze ;) , Jesli nie ispconfig to coś innego co ułatwi bardzo zarządzanie wieloużytkownikowym serwerem, tam mam wszystko na kupie i jeszcze userzy mają łatwiej w konfiguracji wszystkiego ;)

 

Raczej prawie wszystko był bym wstanie zrobić sam lecz wolę żeby to było zrobione profesjonalnie przez człowieka który zna się na rzeczy niestety ja się dopiero uczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas instalacja panelu np. DA to 125 złotych, jednak ta instalacja zawiera tylko podstawową konfigurację.

Z pełną konfiguracją i optymalizacją wyjdzie dużo drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas instalacja panelu np. DA to 125 złotych, jednak ta instalacja zawiera tylko podstawową konfigurację.

Z pełną konfiguracją i optymalizacją wyjdzie dużo drożej.

 

125 zł za ./setup.sh ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

125 powiem że nie jest dużo bo ostatnio niby znajomy mi robił za 200zl i nie byłem zadowolony błędy w optymalizacji mysqla i apache strasznie obciążało serwer, więc skierowałem się do was z zapytaniem ile osoby "trzecie" by chciały za takową konfigurację , nie poradze sobie tylko z apache pod otsy, zabezpieczenie php, xcache, mysql, optymalizacja z resztą raczej dam rade ahh jeszcze ten nieszczęsny ispconfig ;s

 

@edit

 

jeszcze nasunęło mi się pytanie czy wykonanie takowej konfiguracji mogło by być nagrywane, ponieważ jak dla mnie to byłby super materiał do nauki ;) . Jednak myślę że to by musiało zależeć od wykonawcy, jak mój "znajomy" zażyczył sobie 150zl za film z konfiguracji z czego wolałem zrezygnować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
125 zł za ./setup.sh ? ;)

 

Jak ktoś nie prowadzi firmy, nie płaci podatków, ubezpieczenia wtedy może to zrobić nawet za 20 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nasunęło mi się pytanie czy wykonanie takowej konfiguracji mogło by być nagrywane, ponieważ jak dla mnie to byłby super materiał do nauki ;)

 

On ci skonfiguruje wszystko na cacy, a potem obejrzy swój film na YT? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On ci skonfiguruje wszystko na cacy, a potem obejrzy swój film na YT? ;)

 

nigdy! ;) jestem raczej taką osobą która coś ma to nie odda ani się nie podzieli ani nie udostępni było by to tylko i wyłącznie na mój użytek :) ale już offtopikujemy podajcie swojee ceny za takową konfiguracje jak w pierwszym poście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena jest zależna od wielu czynników. Wątpię, abyś dostał listę cen od userów. Weź również pod uwagę, że mało komu jest na rękę publikować cennik bezpośrednio przed oczyma konkurencji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena jest zależna od wielu czynników. Wątpię, abyś dostał listę cen od userów. Weź również pod uwagę, że mało komu jest na rękę publikować cennik bezpośrednio przed oczyma konkurencji ;)

 

a czy ja każę pisać w temacie?

Możesz pisać w temacie lub pisać pw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj że wszystko jest na sprzedaż, każdy ma tylko swoją cenę. Możesz mieć howtoforge.com za darmo lub administratora za 2000, który Ci pokaże co i jak. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj że wszystko jest na sprzedaż, każdy ma tylko swoją cenę. Możesz mieć howtoforge.com za darmo lub administratora za 2000, który Ci pokaże co i jak. :D

 

No proste w dzisiejszych realiach wszystko można kupić prócz paru istotnych rzeczy. No na razie używam howtoforge za darmo bo na administratora za 2000 mnie nie stać. A niestety nie ma już takich osób które wiedzą chciałyby się dzielić za darmo. Niestety only money się liczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proste w dzisiejszych realiach wszystko można kupić prócz paru istotnych rzeczy. No na razie używam howtoforge za darmo bo na administratora za 2000 mnie nie stać. A niestety nie ma już takich osób które wiedzą chciałyby się dzielić za darmo. Niestety only money się liczy. :)

 

Życie to nie bajka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×