Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tomala88

Jaki serwer wirtualny wybrać?

Polecane posty

Witam. Szukam serwera, który będzie przede wszystkim szybki i niezawodny.

Na serwerze będzie jeden bardzo mały cms. Serwer musi działać sprawnie przy 5 000 uu dziennie i mieć około 200 gb transferu miesięcznie.

Musi również być możliwość opłacania go co miesiąc.

Dotychczas strona była postawiona na serwerze webh.pl, który nie działa już od prawie 48 godzin.

Przez niedostępność serwera straciłem tyle ile płace za serwer rocznie więc na pierwszym miejscu stawiam niezawodność.

Wcześniej strona była na vpsie z logout.pl ale były również problemy z jego działaniem.

Jak jest z niezawodnością serwerów w nazwa.pl i home.pl?

Jaki serwer polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z niezawodnością home i nazwy jest tak że zamula czysty HTML co mówi samo za siebie...

może VPS w hetzner? Ew. jak hosting to polecam głowanet bez limitu transferu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maksymalnie do 100 zł za miesiąc. Z oferty kei wystarczyłby mi hosting biuro extra. W promocji wychodzi prawie 3 razy taniej niż w webh. Szkoda tylko, że nie można opłacać go co miesiąc. VPS raczej nie jest mi potrzebny. Jak w kei jest z prędkościami łączy? Jak często zdarzają się awarie/usterki i jak szybko są rozwiązywane? Są jakieś problemy z dochodzeniem maili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Ja napiszę tylko: nie ten dział.

 

Albo może jednak coś dodam, jak szybki i pewny to polecam prohost. Z takim budżetem nie powinieneś mieć u nich problemów z obciążeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×