Skocz do zawartości

Tomala88

Użytkownicy
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O Tomala88

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Sprzedam skrypt porównywarki pożyczek demo.loane.pl Skrypt dostępny na allegro: LINK Serwis umożliwia porównanie kosztów pożyczki w wielu popularnych parabankach jednocześnie. Użytkownik po wybraniu kwoty pożyczki i czasu jej trwania otrzymuje zestawienie ofert zawierające wszystkie istotne informacje posortowane od najtańszej do najdroższej oferty. Dzięki porównywarce klient nie musi tracić czasu na ręczne wyszukiwanie i porównywanie ofert i może zaoszczędzić setki złotych. Serwis umożliwia porównanie ofert z blisko 20 najpopularniejszych parabanków: Serwis może współpracować z każdą siecią afiliacyjną która ma dostępne oferty obsługiwane przez porównywarkę np: novem.pl, systempartnerski.pl. Za każdego poleconego klienta otrzymujemy od 18 zł do 115 zł. Po zakupie i dodaniu własnych linków partnerskich, kupujący będzie musiał jedynie zająć się reklamą porównywarki. Porównywarka ma dużą przewagę nad katalogami pożyczek ponieważ katalogi nie zawierają informacji o kosztach pożyczki. Porównywarka jest responsywna, dzięki temu użytkownicy mogą z niej wygodnie korzystać zarówno z komputerów jak i urządzeń mobilnych. Zachęcam do przetestowania porównywarki na demo.loane.pl. Istnieje możliwość odpłatnej rozbudowy/modyfikacji porównywarki zgodnie z wymaganiami kupującego.
 2. [Sprzedam] Skrypt kreatora stron www.

  Minął w prawdzie rok ale i tak odpiszę. Większość już została wdrożona więc aktualizacje nie będą się pojawiały za często. Koszt przeciętnej aktualizacji to około 30 zł. Skrypt jest w pełni autorski i nie bazuje na innych rozwiązaniach.
 3. [Sprzedam] Skrypt kreatora stron www.

  Skrypt został zintegrowany z panelem administracyjnym cPanel. Od teraz skrypt może współpracować zarówno z DirectAdminem jak i cPanelem. Konto testowe: Login:test Hasło:test
 4. [Sprzedam] Skrypt kreatora stron www.

  W ostatniej aktualizacji zostało dodane: - niemieckojęzyczna wersja językowa - możliwość dodania i zmiany na stronie ikony ulubionych (favicon) za pomocą edytora - możliwość dodania na stronę własnego kodu html za pomocą edytora - możliwość edycji danych użytkownika w panelu klienta - możliwość wyboru domeny pod którą użytkownicy utworzą stronę np. sub.domena1.pl, sub.domena2.pl, liczba dodatkowych domen pod strony klientów jest nieograniczona. Zapraszam do zakupu.
 5. [Sprzedam] Skrypt kreatora stron www.

  Do skryptu zostały dodane płatności paypal. Zapraszam do zakupu.
 6. [Sprzedam] Skrypt kreatora stron www.

  Skrypt jest teraz wielojęzykowy, dodana została również anglojęzyczna wersja. Aktualna cena skryptu to tylko 200 zł, zapraszam do zakupu.
 7. Sprzedam dożywotnią licencję na jedną domenę do kreatora stron www. Demo: http://pagecreator.pl Kreator umożliwia tworzenie i publikowanie przez klientów stron internetowych. Wizualny edytor daje bardzo dużą swobodę przy tworzeniu stron pozostając przy tym intuicyjny i łatwy w obsłudze. Dzięki możliwości definiowania własnych stylów dla zawartych elementów można całkowicie zmienić wygląd strony. Najistotniejsze funkcje edytora. Swobodne przemieszczanie elementów i zmiana ich wymiarów. Możliwość łączenia elementów w grupy, dzięki temu przenoszenie elementów jest szybkie i wygodne. Możliwość klonowania, usuwania i edytowania elementów. Przenoszenie elementów na wyższe lub niższe warstwy. Poza podstawowymi elementami jak: pola tekstowe, menu, przyciski, obrazki, ikony można również wstawić pokaz slajdów, mapy google, formularze kontaktowe i osadzić filmy z youtube. Możliwość wgrywania własnych zdjęć i dokumentów. Dwupoziomowe menu z możliwością zmiany kolejności zakładek, dodawanie nowych podstron i ich klonowanie. Edycja metadanych strony. Możliwość ponawiania i cofania wprowadzonych zmian. Możliwość zapisania strony jako szkic, dzięki temu możemy powrócić do nieskończonego projektu. Dynamiczna zmiana rozdzielczości grafiki, dzięki temu strony użytkowników szybciej się ładują, a my oszczędzamy transfer. Szablony Użytkownicy mają do dyspozycji szablony podzielone na kategorie, które są bazą dla ich strony. Każda taka strona może zostać zmieniona nie do poznania dzięki możliwościom jakie oferuje edytor stron. Pakiety i płatności Po utworzeniu strony użytkownik ma 14 dni na przetestowanie usługi. W tym czasie może wybrać pakiet, który mu najbardziej odpowiada i zapłacić za wybrany przez siebie okres. Po 14 dniach i braku płatności strona jest blokowana. Pakiety różnią się pojemnością dysku, możliwością dodania własnej domeny, ilością kont email, oraz wyświetlaniem reklam lub ich brakiem. Płatności są realizowane poprzez dotpay. Panel administratora Kreator wyposażony jest w panel administratora. Dzięki niemu możemy edytować dane użytkowników, zmieniać ich uprawnienia, blokować i usuwać ich konta wraz z ich stronami. Możemy również przeglądać wszystkie strony i blokować je w razie potrzeby oraz usunąć wszystkie strony, które wygasły od wybranego czasu. Panel umożliwia również zarządzanie wszystkimi parametrami pakietów oraz dodawanie nowych i usuwanie innych pakietów. Obecnie jest dostępny darmowy pakiet, strony z tym pakietem trzeba przedłużać co 30 dni, można go oczywiście usunąć. Tworzenie szablonów Administrator ma możliwość zarządzania istniejącymi szablonami oraz tworzenia nowych. Tworzenie nowych szablonów jest bardzo proste i może być wykonane wyłącznie za pomocą edytora. Nie ma potrzeby pisania ani jednej linii kodu. Skrypt dostępny na allegro: Link Wszelkie pytania proszę kierować na adres: kontakt(na)websoft.net.pl
 8. leży webh?

  Niestety moja strona wciąż nie działa. Ile to jeszcze potrwa?
 9. Jaki serwer wirtualny wybrać?

  Maksymalnie do 100 zł za miesiąc. Z oferty kei wystarczyłby mi hosting biuro extra. W promocji wychodzi prawie 3 razy taniej niż w webh. Szkoda tylko, że nie można opłacać go co miesiąc. VPS raczej nie jest mi potrzebny. Jak w kei jest z prędkościami łączy? Jak często zdarzają się awarie/usterki i jak szybko są rozwiązywane? Są jakieś problemy z dochodzeniem maili?
 10. Jaki serwer wirtualny wybrać?

  Witam. Szukam serwera, który będzie przede wszystkim szybki i niezawodny. Na serwerze będzie jeden bardzo mały cms. Serwer musi działać sprawnie przy 5 000 uu dziennie i mieć około 200 gb transferu miesięcznie. Musi również być możliwość opłacania go co miesiąc. Dotychczas strona była postawiona na serwerze webh.pl, który nie działa już od prawie 48 godzin. Przez niedostępność serwera straciłem tyle ile płace za serwer rocznie więc na pierwszym miejscu stawiam niezawodność. Wcześniej strona była na vpsie z logout.pl ale były również problemy z jego działaniem. Jak jest z niezawodnością serwerów w nazwa.pl i home.pl? Jaki serwer polecacie?
 11. leży webh?

  Witam. Od około 2 w nocy pojawia się komunikat: This IP is being shared among many domains. To view the domain you are looking for, simply enter the domain name in the location bar of your web browser. Przy logowaniu do da i ftp pojawia się komunikat o złym loginie lub haśle. We wszystkich serwerach s2 jest tak samo? Kiedy to wreszcie zostanie naprawione?
×