Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
zelu2108

Mały hosting

Polecane posty

Poszukuje firmy, która zaoferuje mi kilka kont z parametrami 50-100mb pojemności, 1-2gb transferu miesięcznego. Każde konto powinno mieć inny adres ip współdzielony (nie dedykowany). Najlepiej aby była możliwość płatność paypal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

NIe lepiej resseler z dokupionymi IP?

 

Jeżeli chcesz każde konto na innym ip to po prostu każde konto na innym serwerze. Wątpie żeby ci to jakaś tania firma zaoferowała bo to zależne od ilości kont jakie potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę podjąć decyzji za administrację, ale proszę spróbować napisać swoje pytanie przez formularz kontaktowy na tym linku w stopce. Oferta jest sztywna i nie ma info o konfiguracji kont pod Klienta, ale może uda się coś zorganizować, bo często idą na rękę. A może oferta "Hostingu na wagę" Pana zainteresuje. 1-2 GB transferu na miesiąc to wyjdzie regulaminowe minimum 10GB w roku. Ja tutaj tylko informuję i odpowiadam na pytania. Sam nie mogę podjąć decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ta stronę nie chce mi się tam niczego kupować. 1 post.

 

Acha, to Pan ocenia usługę po wyglądzie witryny? Z takim podejściem pozostaje życzyć powodzenia w poszukiwaniu takiego hostingu. W końcu to nie nasza firma traci... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebuje odrazu tyle kont

 

Chyba najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie mały reseller, wtedy utworzysz sobie użytkowników z tak małymi kontami i tyle ile ich potrzeba.

Możesz także dokupić sobie dedykowane IP do tych kont i je przypisać.

 

Niestety jeśli liczysz że ktoś zaoferuje Ci konta (firma) o takiej małej wielkości za kilka złotych na rok, raczej bym w to nie wierzył. Od stycznia idzie VAT w górę, ceny wzrastają. Utworzenie takiego małego konta mija się z celem, chyba że jakaś forma sponsoringu lub Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bo to kolejny gościu, który myśli tak: no co, nie użyję 5GB na dysku, więc zamiast 5GB za 200zł rocznie ja chcę 1GB za 40zł... i myśli, że zachowa w tym jakość.

Mi osobiście już nie chce się po raz pięćsetny tłumaczyć zależności w hostingu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeśli liczysz że ktoś zaoferuje Ci konta (firma) o takiej małej wielkości za kilka złotych na rok, raczej bym w to nie wierzył.

 

Miałby konto za parę złotych rocznie u nas, ale ten Pan doszedł do wniosku, że skoro strona wygląda mało atrakcyjnie to nie kupi u nas hostingu, a nawet jakby wziął w usłudze "na wagę" miałby konto 1GB i transfer, jak chce 1-2 GB na miesiąc to liczmy maksimum 24 GB na rok. Koszt łączny według cennika to 10,66 zł z VAT za rok, gdzie z tego 6,10 zł to pojemność konta - opłata jednorazowa, później to tylko transfer 4,56 zł rocznie. A serwery stoją w Niemczech.

 

No cóż, chciałem pomóc, jak każdy tutaj. Przejrzałem ofertę freecast.pl, gdzie strona wygląda dużo lepiej od naszej i bardzo profesjonalnie, a ceny nie są wygórowane. Ten Pan widocznie nie skorzystał, bo nadal za drogo. Zaoferowałem pomoc u nas to Pan ocenił jakość usługi po wyglądzie witryny i ilości moich postów. Krótki przykład, nasz serwis bazanoclegowa.org.pl Wpisując frazę "baza noclegowa" w google.pl serwis jest nr 1, a wygląda "skromnie" w mojej opinii. Wygląd nie świadczy o jakości. Na szczęście nie każdy tak ocenia, po tygodniu będąc na tym forum 3 osoby dołączyły do usługi "Hostingu na wagę".

 

Najlepszym wyjściem będzie chyba tak, jak radzi Pan z MZone Group, konto reseller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha człowiek chyba nie wie czego szuka. Chciałby konto chyba za darmo. 100-200 MB może być trudno. A propo innym zarzucasz to że za dużo kont proponuja, że ceny nie takie, a chcesz kilka kont przecież. A zarzucasz też że facet z intermedia ma 1 post? To ja nie powinienem się wypowiadać, może napiszę do admina, żeby mi podbił cyferkę w bazie danych. On ma 1 post a jest od 19 grudnia (1 tydzień) a Ty 45 postów i od ponad roku, więc średnio oni piszą 1 post na tydzień, a Ty nawet tego na tydzień nie masz. Są z 1 postem aktywniejsi na WHT od Ciebie :) Tyle tu firm, jest z czego wybierać. Pisać do każdego PW i może ktoś coś Ci zaproponuje. Albo jak radzą resselera i nie liczyć na cud. Niech zgadne. Różne IP do linkowania i pozycjonowania stronki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×