Skocz do zawartości
Xperia

Szukam skryptu pod rejestracje domen, polskie, globalne...

Polecane posty

Witam... :)

 

Szukam skryptu do rejestracji domen(z mozliwoscia aktualizacji, kontaktu z tworca), interesuja mnie domeny polskie, globalne.

 

Chcialem sie tez zapytac ekspertow z tej dziedziny jakie opcje powinien posiadac taki skrypt?

 

Chcialbym aby mial on najbardziej wykorzystywane funkcje przez admina/uzytkownika.

 

Czy musze odrazu miec wypasiony serwer pod tą branze? czy wystarczy mi sredni VPS? bo hosting to raczej sobie darowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

whmcs + uzytkownik Krystian z forum i możesz rejestrować praktycznie wszystkie domeny - od ręki, kwestia tylko ceny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzysz demo, zobaczysz seo wsparcie. To jest silnik, jak szablon zrobisz tak to bardzo będzie SEO (uogólniam).

 

Tak, to ten użytkownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK jesli zalezne jest to od szablonu to luz...dzieki za pomoc!

 

poza tym moze ktos inny zaproponuje skrypt pod rejestracje domen?

 

podoba mi sie ten | styl jak ma strona domeny tanio .pl kodowal go ktos z tego forum? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xperia: jaki masz budżet?

 

bo większość firm które na większą skalę sprzedają domeny korzysta z własnych skryptów, pisanych na zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xperia: jaki masz budżet?

 

bo większość firm które na większą skalę sprzedają domeny korzysta z własnych skryptów, pisanych na zamówienie

 

 

No wlasnie myslalem nad tym tez, ale chcialbym najpierw ruszyc na czyms w stylu licencja 1domena

 

sporo mnie kosztowala domena pod ten biznes, a nazwa na starcie w tej branzy jest bardzo wazna! poza tym trzymam do kilkunastu.K na reklame (w skali czasu) bez pozycjonowania :) ale pozniej dedykowany skrypt na bank wdroze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz ogłoszenie że szukasz zleceniodawcy, który napisze Ci skrypt, byś mógł być np pośrednikiem HRD. Nie powinno dużo kosztować ( w sumie może trochę kosztować sam skrypt do edycji stref DNS, który jest taki must be). Kilka koła wyłożysz i będziesz miał spokój na długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz ogłoszenie że szukasz zleceniodawcy, który napisze Ci skrypt, byś mógł być np pośrednikiem HRD. Nie powinno dużo kosztować ( w sumie może trochę kosztować sam skrypt do edycji stref DNS, który jest taki must be). Kilka koła wyłożysz i będziesz miał spokój na długi czas.

 

Nie wiem czy bede chcial dzialac z hrd :) co do skryptu to szukam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×