Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nrm

[startup] Parafia

Polecane posty

Gość nrm

taaa, trochę głupot ale co to za różnica ;D ruch jest na tyle, że słaby serwer w ovh przycina ostro.

 

dobra, i po zawodach. zaraz nam serwer padnie... ;)

parafia.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez ten link wszedłem, a tak z ciekawości to pochwal się potem jaki wzrost odwiedzin spowodował ten artykuł na głównej gazety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

na razie kilka tysięcy ale to mniejsze zmartwienie, większe, że kilkaset jest online i gra :) co innego jak jakaś bomba robi ruch typu wejdź, zobacz, wyjdź, a co innego jak teraz niemal każdy zakłada nowe konto i gra ;) Ta gra generuje setki tysięcy odsłon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale jaki news o procesie o zniesławienie na FB : ) buahaha... tępe, polskie sądy... dobrze tu pisałem nie raz na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Tak samo jak onet został "zerżnięty" z wp, a allegro z ebaya. Chyba nie zadałeś sobie trudu aby zagrać bo obie gry różnią się od siebie i to bardzo. Zupełnie inne gry. Ciężko je nawet porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wow, nieźle, gratuluję : )

Ostatnio w Szkocji widziałem kościoły przerobione na puby... u nas dobre i to ;;;; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

nie ma jak idealnie się wpasować z terminem - już 3ci dzień wisimy na głównej :D

 

f_2485_1304381210_0_755.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

nrm zdradzisz, czy samo poszło, czy coś kombinowaliście, albo jakiś artykulik sponsorowany gdzieś poszedł? Bo macie dużą burzę PRową : )

Możesz na PW jeśli się wstydzisz : )

 

tak dla pokoleń, wiesz ; )

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

No i nas w końcu zdjęli.. buuu :D Za dużo dobrego ;)

 

Nie, żadnych tekstów sponsorowanych, zresztą klient nie ma kasy na to. Wprawdzie w tych głupich komentarzach przeczytałem "Wydaję mi się, że mają dużo kasy na marketing." ale to bzdura. To gra po kosztach. Z tego co wiem jedyna kasa na reklamę jaka poszła to AdTaily, które moim zdaniem się nie sprawdza i szkoda na to wydawać (poza nielicznymi przypadkami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Klient jest bardzo twórczy jeżeli chodzi o te teksty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego to ludzie nie wymyślą. Zatanawiam się czy śmiać się z samej strony czy z pomysłodawcy :)bez obrazy.

Hasłem reklamowym powinno być: "Poczuj się jak ojciec dyrektor, czyli kasa, alkohol i kobiety".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Hasłem reklamowym powinno być: "Poczuj się jak ojciec dyrektor, czyli kasa, alkohol i kobiety".

mleczko1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×