Skocz do zawartości
Tomi

[Kupię] licencję DA (lifetime)

Polecane posty

Dożywotnią licencję kupię. Nie musi być od firmy może być od kogoś kto już nie używa. Ważne aby można było łatwo zmienić IP i cena też jest istotna. Mile widziane wystawienie jej przez Allegro jeśli będzie to osoba fizyczna (ale nie jest konieczne). Można pisać na PW lub w wątku. Wybiorę ofertę za parę dni. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak firma zniknie to kto zmieni mi IP? To jest dla mnie ważna sprawa. Co wtedy się robi? Nad Mzone się zastanawiam ale może ktoś prywatnie wyskoczy z ofertą. F-ry nie potrzebuję bo to na prywatny użytek idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po podaniu danych do licencji oraz starego ip/nowego ip bezpośrednio w DA zmieniono mi IP licencji internal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko jedno pytanie czy licencja DA dla Debiana ma swoją odmianę na 32 i 64 bity bo cos mam problem z instalacją Direct Admina. I nie wiem czy problem nie polega na różnicy pomiędzy tym co mam na kompie a tym co mam w wersji licencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Damian. Ja od Ciebie mam już VPSa któty teraz jest w Kylos - jestem z niego zadowolony ale włanie na nim instaluję DA

 

Mam problem taki ze instalka DA pyta się czy mam wersję Debiana 5.0.7 a ja nie wiem jaką mam bo uname -a nie wyświetla mi nic o wersji. Jak mam sprawdzić na jakiej jadę (to jest VPS xen od ciebie :) )

 

Nie ukrywam ze jestem ździebko noob i poprzednio sobie sam zrobiłem LAMPa. Ale teraz che mieć DA

na końcu instalacji wyskakuje mi .

Cannot find /usr/local/bin/php

Please recompile php with custombuild, eg:

cd /usr/local/directadmin/custombuild

./build all d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz VPSa na maszynie na której ja go jeszcze uruchamiałem to musisz wgrać centos i DA przestawić

na centos 64 bit i tak wgrasz inaczej nie...

jajo jest 64 bit na 100 % i masz xena z jajem matki czyli... wnioski sam wysuń :)

 

Nie rozumiem o co ci chodzi ?

Dlaczego CentOS, a nie Debian?

 

DA instaluje się na czystym systemie

 

 

@daminmiodek, okej już czaję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jaki problem przestawić licke na debiana? Przecież klient decyduje o systemie etc. Chyba że coś źle zrozumiałem, wybaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak mu to zrobisz to ci dam 20 zł :)

 

Jaki problem widzisz w postawieniu na debianie? Ciekawy konfig maszyny matki, skoro sie nie da :) Przy xenie raczej nie powinno być z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, że na matce jest centos x64. Więc jaki problem postawić tam np debiana?

A te 20 zł to wpłać np na powodzian.

 

@Tym, może chodzi o to, że to Damian ustala jaki masz mieć system na VPSie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeju nie rozumiesz o co chodzi

moze mieć debiana ale nie wgra directadmina bo directadmin przy instalacji widzi jajo i os matki a nie to jaki os jest na vpsie...

Że co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju nie rozumiesz o co chodzi

moze mieć debiana ale nie wgra directadmina bo directadmin przy instalacji widzi jajo i os matki a nie to jaki os jest na vpsie..

.

co święta robią z ludźmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeju nie rozumiesz o co chodzi

moze mieć debiana ale nie wgra directadmina bo directadmin przy instalacji widzi jajo i os matki a nie to jaki os jest na vpsie...

omg... z każdym postem zadziwiasz mnie coraz bardziej... żal mi twoich klientów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh nic nie robi z ludzi

napisałem to co miałem napisać i to co jest na jego VPSie DA nie widzi Systemu tego co ma VPS tylko

przy instalacji widzi OS matki i jajo... nie dociera ?? jak nie to mniej pijcie.

 

pozdrawiam

Weź skończ te głupoty... liczy się system na serwerze emulowanym, nie emulującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Refuje topic.

 

Potrzebuje licencji DA na F-VAT.

 

Jaki był by koszt?

 

 

 

220 zł u nas ;) 30 zł zniżki lifetime

 

lub miesięczna za 40 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×