Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
exe

Szukam konta resellerskiego.

Polecane posty

Witam

Szukam bezawaryjnego konta resellerskiego pod moje forum i przyszłe serwisy ;) . Gdzieś w cenie 30 zł miesięcznie brutto. cPanel mile widziany, DA już mniej, a Pleski itp nie wchodzą w gre :wink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Prosze zapoznac sie z nasza ofertą:

 

Konto Reseller 600MB / 15GB

Pojemność : 600 MB

Transfer : 15 GB

Uptime : 99,8 %

Panel : Cpanel/WHM

Cena: 25 zł / miesiąc netto ( 30,5 brutto )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna jeszcze inne oferty kont resellerskich, bo o tych podanych hostingach mam niską ocene (aikmedia oferowały konta na allegro bez limitu, a fujara żeby zdobyć klientów okłamuje swoimi hasłami). Proszę nie drążyć tych powodów bo to nie ten topic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówie że aikmedia jest złym hostingiem, lecz dla mnie jeśli hosting sprzedaje konta bez limitów transferu to coś tu nie tak (jeden klient który będzie to wykorzystywał w 100% i po serwerze). Może się myle, może nie. Nie jestem administratorem dlatego chcę konto resellerskie ;) . A goodhost, hmm oferta wporządku, lecz dostałem ofertę na pw że ma powstać jakiś nowy hosting z cPanelem z serwerem w Polsce :| . Mają ruszyć w grudniu, więc chyba poczekam, jednak jak by nie patrzeć Polski serwer z cPanelem to nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fakt nie świadczy to za poważnie o firmie, ale przy niskich cenach to nie takie cuda na stronach można znaleść.

 

Zobacz jeszcze na inten lub hostings tylko tam już ceny wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to moze zobacz ncgroup.pl lub progreso.pl choc nie wiem czy to reseller.

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ncgroup.pl - panel VHCS i progreso.pl - opłaty minimum półroczne (cena zaczyna się od 160 zł) . Dzięki za zainteresowanie, lecz będe musiał poczekać na ten "nowy" hosting, co mi jedna osoba doradziła ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to na ich serwer ktoś się włamał (pierwszy minus) , domena .net jeśli dobrze rozumiem oszczędzają na maksa, a więc jestem dość pewien że spory overselling (drugi minus), nie rozumiem jednego, chyba za backup trzeba płacić :| (trzeci minus)

Jeśli się myle proszę mnie poprawić ;) bo moja pamięć i przeczucia nie są zawodne (czasami) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dobrze pamiętam to na ich serwer ktoś się włamał (pierwszy minus) , domena .net jeśli dobrze rozumiem oszczędzają na maksa, a więc jestem dość pewien że spory overselling (drugi minus)

Chyba jesteś nowy w branży. Niewiele jest serwerów gdzie nie było włamania. A domena to nie jest najważniesze kryterium. Szukasz dziury w całym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dobrze pamiętam to na ich serwer ktoś się włamał (pierwszy minus) , domena .net jeśli dobrze rozumiem oszczędzają na maksa, a więc jestem dość pewien że spory overselling (drugi minus), nie rozumiem jednego, chyba  za backup trzeba płacić :| (trzeci minus)

Jeśli się myle proszę mnie poprawić ;) bo moja pamięć i przeczucia nie są zawodne (czasami) .

 

Trudno za takie pieniadze duzo wymagac. Sprawdz jeszcze te oferty co podawal PeterSim bo ich niekomentowales (inten.pl i hostings.pl) ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie mogę się przyczepić do inten.pl i hostings.pl (pewne hostingi, nikt na nich nie narzekał) . Nie goni mnie termin, chciałem zobaczyć kto i kogo poleca ;) . Poczekam z decyzją do połowy grudnia i zobacze co to za "nowy" hosting ma powstać. Dzięki za oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płatności zagraniczne mnie nie interesują ;) Koniec tematu będe wybierać między inten.pl hostings.pl i tą "nową firmą" która ma powstać w połowie grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×