Skocz do zawartości
theONE

Najbardziej wnerwiający bug na forum

Polecane posty

Przez ciebie nie dowiemy się czemu żeby napisać na PW do drugiej osoby coś więcej niż S!$@#$!@aj trzeba używać notatnika...

 

ps jedna osoba nie żyje zbyszek jest w drodze :/ jak się nie wykluje do rana to pojadę do DC w i myśl zasady "Chcesz żeby coś było zrobione dobrze zrób to sam" powołam skubańca do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Tylko niestety jestem za głupi żeby to w stylach ipb znaleźć :/ Musimy poczekać na spannera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Dlatego się używa firebuga do firefoxa i google chrome a opera ma chyba wbudowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Uwierzcie mi, że umiem używać firebug'a to nie ma nic do rzeczy bo potem trzeba ten kod znaleźć po drugiej stronie. Może zaraz uda się rozwiązać problem, jak nie to poszukam na spokojnie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

wierzymy. szablony w nowym IPB to "pain in the ass". dziwie się, że w ogóle ktoś to ogarnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wierzymy. szablony w nowym IPB to "pain in the ass". dziwie się, że w ogóle ktoś to ogarnia :)

Ogarniam. Nie są takie straszne, jak się je pozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

wierzymy. szablony w nowym IPB to "pain in the ass". dziwie się, że w ogóle ktoś to ogarnia ;)

 

To bardzo proste ;) Lepsze i prostsze do ogarnięcia niż w wersji np. 2.x.x ;) Jeśli chodzi natomiast o błąd, to tutaj @theONE trochę się pospieszyłeś ;) bo to nie to jest przyczyną błędu :) Problemem był wadliwy kod CSS, a właściwie jeden fragment, ale poprawkę wysłałem już Bartkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie macie racje bo nie przyłożyłem się zbytnio do jakiegokolwiek debugowania, chodziło mi raczej o zwrócenie uwagi mam nadzieje skuteczne, ciężko coś pisac na forum kiedy nie da się pisać na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

A konkretnie niepotrzebny overflow:hidden; na #fast-reply_wrap. Swoją drogą zgłaszałem to kiedyś w sugesterze...

 

 

No właśnie nie bardzo ;) overflow nic nie zmienia a szerokość elementu jak najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

To powiedz mi co to ma do tego, że textarea ma ustawioną szerokość 850px przy całościowej szerokości strony np. 650px. Wtedy po prostu jest za szerokie i wychodzi poza ekran. Tak jest w tym przypadku, tylko wielkości w px podałem pierwsze lepsze jaki mi do głowy przyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Zmiana wprowadzona, już powinno być ok. Dzięki spanner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Jak się w nie kliknie, to jest ok.

 

Przynajmniej u mnie, Chrome/Win7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

Zmiana wprowadzona, już powinno być ok. Dzięki spanner.

Proszę bardzo. Może jeszcze załatwimy szybki edytor, przy edycji postów ?

 

Jak się w nie kliknie, to jest ok.

 

Przynajmniej u mnie, Chrome/Win7

Jak odświeżyłem przeglądarkę to mam ok na 1440x900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

a czy możecie od razu poprawić pola odpowiedzi dla PM?

 

 

CTRL+F5 powinno pomóc. Bo ten temat właśnie dotyczy szybkiej odpowiedzi na PM :)

 

A poprawić można wszystkie błędy, ja w tym problemu nie widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WHT.jpg

hmm... dziwne, bo wyczyściłem wszystko odświeżyłem i dalej mam źle. Raz że tekst ucieka za pole, to do tego ucina okienko emotkami.

Jak się nic nie zmieni to się jeszcze odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A poprawić można wszystkie błędy, ja w tym problemu nie widzę :)

Ty nie widzisz.. ale obsługa chyba tak.. :D problemy z css to kwestia kilkunastu minut, a jednak wciąż leżą nie rozwiązane.. :)

 

BTW to także, jakby nie można było nadać polu klasy i dać jej pełną szerokość pola:

whterr.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×