Skocz do zawartości
Nexon

Własna firma "sponsorująca"?

Polecane posty

Witam,

 

ostatnimi czasy zastanawiałem się nad własną małą firmą.

Chciałbym wykupić VPS i udostępniać miejsce na zasadzie sponsoringu. Wiadomo, udostępniam bezpłatnie miejsce w zamian za zamieszczenie reklam na portalu, stronie. Chodzi mi o coś na zasadzie firmy www.xgame.pl

Czy to w ogóle ma jakiś sens? Czy warto się w to bawić?

Ostatnio miałem propozycję wykupienia miejsca reklamowego na moich portalach, ktoś zaproponował mi 100zł m-c płatne z góry, za zamieszczenie reklam na obu stronach. I tak się teraz zastanawiam, czy warto to jakoś poszerzyć i pociągnąć dalej.

 

Wiem, nie nastawiam się od razu na wielkie zarobki, ani też na jakiekolwiek zarobki na początku. Na starcie miałbym 3-4 portale do "zabawy".

 

Ok, przejdźmy do konkretnych pytań.

 

- Ogólnie czy warto się w to bawić?

- Jakie mogą być zarobki z tego "interesu"

- Czy ciężko jest znaleźć portale do za sponsorowania? ( min. 300 UW)

 

Pozdrawiam,

Robert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

3-4 portale powiedzmy nawet optymistycznie po 100zł za każdy... serio zarabiając te 400 zł chcesz od razu zakładać firmę? Cośty...

Jak byś miał mega portal albo 5 mniejszych portali, po 300zł z każdego miesięcznie, ale to też - jako dodatek, że głównie zarabiasz na czymśtam i dodatkowo taka reklama. Z czego Ty podatki zapłacisz? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, nie napisałem wszystkiego i zaczęło się... Fakt moja wina.

Chodziło mi o to, żeby na razie po prostu zacząć to robić. Żeby zobaczyć jak to jest i czegoś się nauczyć. A zalegalizować wszystko dopiero wtedy, jak miało to będzie faktycznie sens. Masz rację pisząc że firma z dochodem 400zł brzmi śmiesznie, bo tak owszem jest.

 

Temat napisałem po to, żeby się dowiedzieć czy w ogóle warto z tym ruszać. Czy ogólnie jest tego sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajdź z 10 stron na start, potem pogadamy. Tak naprawdę okazje typu Sponsoring za reklamę skończyły się już jakiś czas temu. Teraz już każdy wie gdzie można się rozreklamować, gdzie szukać klientów na reklamę i tak dalej.

 

nie uzbierasz tylu ludzi ze stronami które mają 300 UU by jakaś poważniejsza agencja zainteresowała się reklamą w Twojej 'sieci'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a księgowa ??

 

jakoś nie chce mi się wierzyć ,że pytając o takie rzeczy będzie sobie vat7 robił albo coś - baaa ;) jeszcze nie doszliśmy do formy opodatkowania ;)

 

 

ale masz rację, próbować trzeba zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×