Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pawdzi

[VPS] Ktora firme wybrac

Polecane posty

Witam

 

Szukam serwera pod gre przegladarkowa, miesiecznie moge wydac na ten serwer okolo 20 zl. Ktora firme polecacie mi w tej cenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Który będzie mu mulił i chodził 3 razy wolniej niż każdy shared

 

Do 20zł fajerwerków nie będzie. Kolega szuka vps'a do 20plnów to pomogłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dokładnie. Wykłada grosze, więc zapewne jest przygotowany na "jakość" z takie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze za taka cene nie dostane super serwera, ale chce znalesc fime ktora w tej cenie bedzie dobra. A co powiecie na webh.pl i promocje 40 %. W tej promocji moge miec VPS ktory nomalnie kosztuje u Nich 34.90 zl/mc za ~ 21 zl./mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza oferta jaką udało mi się znaleźć w takich pieniądzach to vmline.pl, XEN 384MB za 24złote...

Jakby ktoś znal cos ciekawszego to sam jestem zainteresowany :)

 

PS zdaje się iż serwery mają u ionic'a, pytanie tylko dedyki czy kolokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli obciążenie będzie raczej stałe (a w tym przypadku raczej tak) to zdecydowanie lepszym wyborem jest XEN. Warto dopłacić te 10zł, zwłaszcza iż dostajemy także więcej ramu i procesora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://spacerich.com/ - serwery w DE, Hetzner. Pakiet 10/10mbps unmetered, bądź 100/100 i transfer 200gb. Najtańszy pakiet kosztuje 12zł, a 512/768mb, 21zł. Kupując przeze mnie masz 25% zniżki.

 

Mam serwer od sierpnia, pakiet 10/10mbps, działa wyśmienicie. Od sierpnia do listopada miałem uptime 105 dni, lecz teraz musiałem zrestartować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko na temat spacerich można znaleźć tyle negatywnych opinii w necie iż aż odechciewa się tam kupować :/ (przynajmniej mi się odechciało). Dla niektórych także lokalizacja i język supportu ma znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakich negatywnych opinii? Możesz przedstawić?

Ja osobiście, tak jak już wyżej napisałem, mam od sierpnia 10/10mbps, transfer niekiedy mam 3Mb/s, mimo, że to jest 10/10mbps, torrenty chodzą bardzo miło, niedługo przeskakuje na wyższy pakiet, bo brakuje już mi miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jest Pan zainteresowany to mogę Panu uruchomić serwer testowy na 2 dni.

 

 

Pozdrawiam

 

 

Chetnie skorzystam. Mam pytanie dotyczace promocji 40 % taniej jesli wybiore teraz pakiet MEDIUM to bede mogl za np. pol roku zmienic pakiet na PREMIUM i czy nadal bede miec 40 % taniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, jest troszeczkę negatywnych opinii, ale większość z nich to za duże wymagania za kilka dolarów, jeśli oczekują profesjonalnych rozwiązań to powinni się przerzucić na lepsze rozwiązania, albo kupić bezpośredni w hetzner.de.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×