Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
czekolada7042

Praca dla grafika.

Polecane posty

Witam. Szukam grafika który zaprojektował by mi bannery, buttony, wynagrodzeniem będzie konto na moim serwerze. (Np. na 1 rok, 100mb/10gb) (do ustalenia)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Witam. Szukam grafika który zaprojektował by mi bannery, buttony, wynagrodzeniem będzie konto na moim serwerze. (Np. na 1 rok, 100mb/10gb) (do ustalenia)

 

Ale wiesz, ze to marna zaplata i masz swiadomosc ze rezultaty beda podobne ?:(

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz, ze to marna zaplata i masz swiadomosc ze rezultaty beda podobne ?:)

 

Niekoniecznie, na podobnej zasadzie pewien człowiek zrobił mi układ i grafikę do www.irc7.pl. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz, ze to marna zaplata i masz swiadomosc ze rezultaty beda podobne ?:)

 

Niekoniecznie, na podobnej zasadzie pewien człowiek zrobił mi układ i grafikę do www.irc7.pl. :(

Miałeś szczęście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Niekoniecznie, na podobnej zasadzie pewien człowiek zrobił mi układ i grafikę do www.irc7.pl. :)

 

A jestes pewien, ze to jego grafika ?

Masz *wszystkie* zrodla, np. te rendery kul ziemskich ?:(

 

Oj czekam kiedy google w koncu odpali wyszukiwarke grafik - mieli cos takiego robic.. Wklejasz kawalek obrazka i google zwraca Ci podobne do niego. Bedzie calkiem niezle narzedzie do wyszukiwania plagiatow :-)

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jestes pewien, ze to jego grafika ?

Masz *wszystkie* zrodla, np. te rendery kul ziemskich ?:)

 

Nagłówek jest autorski - zmieniał go tak jak chciałem. Kule to raczej jakieś przerobione cliparty (i w sumie co w tym złego, to trochę jak remix utworu - wychodzi już jednak inna rzecz).

 

@Neas - miałem po prostu zasób ludzi technicznie trochę powyżej przeciętnej, więc chyba naturalne, że część z nich się grafiką amatorsko zajmuje, ew. jakieś uzdolnione 15- czy 17-latki, które niepewnie próbują wejść w ten biznes...

 

Gorzej, gdy ktoś zaczyna akcje z hostingami, a znajomości praktycznie nie ma. Takim nie wróżę powodzenia :(

 

[edit] Aha, tak żeby ich bardziej zmotywować, to w dodatku nie mieli gwarancji, że to konto będzie, tylko zrobiłem coś w rodzaju konkursu. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo to jednak stary "crashnet", istnieje tylko pod inna nazwa irc7.pl, no no ciekawe... stare dobre czasy... ja z ircem juz skonczylem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja moge chetnie zaprojektowac te buttony i bannery tak sobie ;) kasy na serwer nie mam to zrobie ;) odezwij sie do mnie na gg : 7368444 to obgadamy calosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×