Skocz do zawartości
R@fi

Freecast.pl rozdaje prezenty

Polecane posty

Gdybyś miał duże obroty to byś sobie zatrudnił ogarniętego administratora i jakiegoś pracownika do supportu.

 

I nie jestem Twoim kolegą :)

 

Administratorów mam nie tylko jednego a nawet dwóch co do supportu posiadam człowieka który się tym zajmuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie widzicie problem. Lolek liczy że większośc ktorzy wezmą teraz konto za free przeniesie do niego swoje strony i przedłuży konto za pół roku. Szkoda ze masz tak malo transferu podług miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Picek

. Lolek liczy że większośc ktorzy wezmą teraz konto za free przeniesie do niego swoje strony i przedłuży konto za pół roku.

 

Liczy liczy

 

Klient, który jest skłonny przenieść hosting teraz bo zobaczył darmową usługę u Lolka, zrobi to samo za pół roku - na pewno znajdzie gdzieś atrakcyjniejsze warunki

 

Tacy klienci są nielojalni i trzeba się z tym liczyć :)

 

No i pewnie z 90% projektów umiera w ciągu 1 półrocza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem - niezrozumiała nagonka na lolka, a niech sobie robi promocje jakie chce, jak nie macie zamiaru z nich korzystać to po co je negatywnie oceniać ?

Jeszcze bym zrozumiał jakby było udowodnione że coś 'nie styka', a tak to moim zdaniem wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marudzenie, że to i to.. jest zbędne, po prostu kolega dał promocję, której nie mogą zrobić inne firmy ;P

 

Obecnie korzystam z 5 kont i jestem zadowolony ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

napisałem Wam ticket i nie dostałem odpowiedzi jeszcze. a minęło już parę dni;-)

Wiem że to nie bok i normalnie bym to wyśmiał, ale szczerze wątpię czy jak się nie upomnę to czy dostanę odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja wcześniej nie widziałem tego wątku... ludzie, co was obchodzi to, czy mu się to opłaca, czy podołają itd.?

Ale masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

napisałem Wam ticket i nie dostałem odpowiedzi jeszcze. a minęło już parę dni;-)

Wiem że to nie bok i normalnie bym to wyśmiał, ale szczerze wątpię czy jak się nie upomnę to czy dostanę odpowiedź.

 

Na zadane pytanie odpowiedziano mailowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×