Skocz do zawartości
misiolek

[reseller/VPS] + migracja witryn WWW i poczty

Polecane posty

Moja prośba będzie może ciut nietypowa (do czego trochę już Was przyzwyczaiłem) :P - ale cóż szkodzi spróbować?

 

Chciałbym nawiązać współpracę z porządną firmą hostingową, kupując u niej resellera lub zarządzany VPS w celu stopniowego przenoszenia witryn klientów końcowych z innej maszyny (nie Cpanelowej, nie DA). Potrzebuję przy tym, by ktoś znający się na rzeczy przenosił witryny i pocztę na nowy serwer - tak, by migracja była jak najmniej uciążliwa dla klienta. Z kilku przyczyn nie jestem w stanie tego robić własnymi siłami.

 

Podstawowe oczekiwania:

 

- przestrzeń dyskowa: docelowo ok. 50-70 GB (stopniowo rozbudowywana, na początku dużo mniej)

 

- datacenter w Polsce

 

- sensowny panel dla klienta i resellera

 

- przyjazny, godny zaufania support

 

- i, jak wspomniałem: przeniesienie (stopniowe, nie wszystko naraz) kont/witryn klientów końcowych przez firmę

 

Zdaję sobie oczywiście sprawę, że ten ostatni punkt to sporo roboty dla ew. oferenta, ale może mimo to znajdą się chętni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Zdaję sobie oczywiście sprawę, że ten ostatni punkt to sporo roboty dla ew. oferenta, ale może mimo to znajdą się chętni?

Myślę, iż nie było by z tym kłopotu - zależy od ceny.

Zapraszam w godzinach wieczornych na GG 4863039, ewentualnie tel. 608 495 214.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Glowanet.pl - jestem u nich od ponad roku i wszystko jest tacy. Zreszta Adam podal wyzej swoje GG - napisz a zawsze doradzi czy pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Glowanet.pl - jestem u nich od ponad roku i wszystko jest tacy. Zreszta Adam podal wyzej swoje GG - napisz a zawsze doradzi czy pomoze.

 

Zajrzałem do profilu Adama i dowiedziałem się, że ma 18 lat.

 

Rozumiem, że to taki żart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem do profilu Adama i dowiedziałem się, że ma 18 lat.

 

Rozumiem, że to taki żart?

 

W prawdzie ma 18 lat, ale na rynku jest dłużej niż niejedna starsza osoba ;) Poza tym wiek nie zawsze jest wyznacznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W prawdzie ma 18 lat, ale na rynku jest dłużej niż niejedna starsza osoba ;) Poza tym wiek nie zawsze jest wyznacznikiem.

 

Jak dla mnie jest wyznacznikiem o tyle, że 18-latek zazwyczaj może się zajmować "firmą" dopiero po lekcjach... No, chyba, że wagaruje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH Sari to jest Polskie DC?

 

Hostdell napisał gdzieś na forum iż w ovh ma tylko stronę firmową, a usługi świadczą we własnej serwerowni w Częstochowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Jak dla mnie jest wyznacznikiem o tyle, że 18-latek zazwyczaj może się zajmować "firmą" dopiero po lekcjach... No, chyba, że wagaruje

A skąd Ty wiesz, ile osób tu pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o to IP z naszego centrum danych

 

195.242.90.94

 

Sorry Hostdell ale coś tutaj nie gra?... Pisałeś na forum iż posiadasz własną serwerownię, a to ip należy do innej firmy, oferującej min: kolokację i hosting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam po ofertę admin@hostdell.pl

 

To już przeczytałem wcześniej, ale czy jest jakiś powód, dla którego nie mogę dostać choćby ogólnej oferty na PW, mimo, że o to prosiłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×