Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość LiderHost.pl

Z: [NOWY]Hostdell.pl

Polecane posty

Gość Liderson

Dobra ok jutro będzie SSL jutro będzie kupiona licencja na WHMCS.

 

A co jeśli ktoś kupi serwer ? lub napisze ticket o pomoc ?

 

Musi czekać aż kupicie licencje? przecież to absurd. Nad takimi rzeczami myśli się najpierw.?

 

Tzn zakładając jaki kol wiek hosting, panel to podstawa, SSL może a nie musi być ale żeby nie działał WHMCS a dziś dawaliście oferty zapraszamy do testów ? jakim cudem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Liderson: tak wytykasz błędy innym, a popatrz na Twoją obecną stronę...

Zakładam, iż jestem Twoim klientem. Mam pewien problem i chcę się do Was w tej sprawie odezwać poprzez livechat (sprawa na tyle błaha, że nie ma potrzeby otwierania ticketu. Klikam zatem na odpowiedni link (http://liderhost.pl/livechat/) i co widzę?

"404 - Nie znaleziono komponentu".

Zdaję sobie sprawę, że livechat nie jest podstawową formą kontaktu (sam nigdy z niej nie korzystam), natomiast skoro link na stronie już jest, to powinien działać.

 

Pozwolę sobie Ciebie zacytować:

A co jeśli ktoś kupi serwer ? lub napisze ticket o pomoc ?

Musi czekać aż kupicie licencje? przecież to absurd. Nad takimi rzeczami myśli się najpierw.?

A co jeśli ktoś będzie chciał zadać Ci szybkie pytanie przez livechat?

Zwracasz uwagę innym, a sam masz niedociągnięcia (fakt faktem nie tak poważne) na produkcyjnej stronie.

 

Swoją wypowiedzią nie miałem zamiaru ani bronić hostdella, ani atakować Lidersona. Po prostu nie lubię zwracania komuś uwagi, gdy samemu czynimy podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liderson

Tutaj każdy każdemu wytyka. To złe! (?) Nie!

 

Przez to że ktoś coś wytknie tobie lub mnie, wiem że muszę to poprawić tzn. że dążę do doskonałości. Każdy wytknięty mi błąd biorę pod uwagę oceniam i naprawiam lub zdaje sobie sprawę że jeszcze to musi poczekać.

 

Mówiąc krótko wytykanie komuś błędów na tym "Forum" to drastyczna pomoc :P Nikt nie jest robotem i niestety błędy się zdarzają aby temu zapobiec są ludzie którzy wytkną go a wtedy strona dochodzi do ideału :)

 

Jeśli chodzi o LiveChat niebawem będzie przepraszam cię że kiedy zrobiłeś "Klik" rozczarowałeś się.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez to że ktoś coś wytknie tobie lub mnie, wiem że muszę to poprawić tzn. że dążę do doskonałości.

 

 

To zacznij w końcu używać interpunkcji w zdaniach (tyle, że tam ciężko doszukać się zdań w niektórych słowotokach), bo nie daje się tego czytać.

Mam wrażenie, że Liderson, sorxes, i jeszcze jeden, którego nicku nie pamietam, to ta sama osoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liderson

Heh temat o HostDell.pl a ten wyskakuje z interpunkcją :) Przeszkadza? Nie czytaj omiń proste!

 

Wrażenia też mam po ciężkim dniu :)

 

I trzymaj się tematu a nie robisz z tego offtopa

 

Czepiasz się mnie a zobacz na siebie ...

 

http://castpol.pl/pomoc/ - Nie działa !

 

Ktoś nie dawno pisał o jakiś przepisach "Danych Kontaktowych"

 

http://castpol.pl/kontakt - Nie widzę imienia i nazwiska?...

 

Data powstania podmiotu *2010-07-08Data rozpoczęcia działalności **2010-07-07Data wpisu do REGON2010-07-16

 

hmm nie je mi się to z tym co jest napisane tutaj http://castpol.pl/onas na dole:

 

Nasza firma to także:

- kilku administratorów, aby Twoje usługi były niezawodne

- kilka lat doświadczenia ?????????????????????????????????

- kilka serwerów na których rozłożone są usługi

- autorskie panele do obsługi serwerów shoutcast i gier

- panel Directadmin w wersji polskiej do obsługi konta hostingowego

- oprogramowanie używane na serwerach www: php 5.2.14, mysql 5.1.53, postgresql 9.0, 4 aplikacje webmail, antyspam

 

Przecież firma jest od 2010 roku jakie doświadczenie ?

 

Nie pisz o doświadczeniu prywatnym bo tego nikt nie wie pisz o doświadczeniu firmy.

 

Regulamin :P - http://castpol.pl/regulamin

 

4. Warunkiem założenia konta jest podanie danych osobowych i aktualnego adresu e-mail. Konta z fikcyjnymi danymi mogą zostać zablokowane, a należności wpłacone za usługę przepadają na rzecz usługodawcy. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997. Użytkownik ma możliwość wglądu i edycji swoich danych osobowych.

 

Wypadało dać by Art. ustawa itd a nie rok co mi da rok ?? chyba mi nie każesz szukać jaka to ustawa w 97 roku weszlo ich wtedy wiele

 

 

Stópka Baza wiedzy nie działa jak mam sie czegos dowiedziec ?

 

To chyba tyle ... zajeło mi to 15 minut

 

 

 

Jak się czepiamy to już na całego ? mam być gorszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liderson

Przegięcie strona głowna http://castpol.pl

 

Dlaczego my?

Jesteśmy młodą i szybko rozwijającą się firmą. Od lat działamy w branży IT. Nasze doświadczenie pozwala na kompleksowe świadczenie usług hostingowych na wysokim poziomie. [...]

 

z kogo robisz głupka ? Młoda ale od lat ? 2010 Lipca to są lata Kurde to w którym roku ja żyje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz o kiedy działają? Jakoś po ich stronie głównej można wywnioskować że działają od 2009 roku, więc sam zastanów się nad tym co piszesz. 

 

PS. Nie pogrążaj się bardziej tym co piszesz.

 

 

 

 

jaki kol wiek

 

 

Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z kogo robisz głupka ? Młoda ale od lat ? 2010 Lipca to są lata Kurde to w którym roku ja żyje :P

Nie muszę z nikogo robić, bo sam z siebie zrobiłeś.

Tak jak Kamil napisał.. Pod tą DG dopiero od lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiderHost.pl

Ha wróżka jesteś :P ? Po kolorach to stwierdziłeś ? Czy po pixelach :) ?

 

Pokaż że byłą inna że masz lata doświadczeń a nie suport na gg lub komórke jako infolinie :)

 

Pluj świni w twarz to ci powie że deszcz pada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×