Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
hicky

[wirtualny] Hosting pod stronę firmową na drupalu

Polecane posty

Witam.

Poszukuję sprawnego hostingu, który utrzyma stronę firmową pod drupalem a w niedalekiej przyszłości do tego sklep.

 

Mam 2 Hostingi na oku

 

GlowaNet.pl - Plan Biznes 1

 

Castpol.pl - cp5g - ew. b5g

 

Możliwe inne propozycje max . do 250 zł rocznie . dry.gif

 

Zgadzam się na otrzymywanie ofert od FIRM .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą:

 

Proponuję pakiet MZ TWO

 

Konta na cPanel: http://www.mzhost.co.uk/index.php?d=kontawww

Konta na DA: http://www.mzhost.co.uk/index.php?d=kontawww_da

 

Kod promocyjny uprawniający do zniżki 50% znajdziesz w stopce!

 

Oferujemy 14 dniowy okres testowy na każde konto, support 24/7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Głowanet. Jednak jeśli ma być tam duży sklep to radzę od razu zacząć się zastanawiać nad VPS. W takim przypadku polecę IONIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam do skorzystania z oferty Webh.pl - Pakiet Premium. Standardowo jest za 350zł brutto rocznie, ale jak się Pan odezwie na PW to prześle kod rabatowy. Konta PREMIUM zakładane są na oddzielnych maszynach niż konta START i MEDIUM. Na chwile obecną żaden z klientów nie zrezygnował z tej usługi, a na rynku działamy od 2007 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję przyjrzeć się http://liderhost.pl :lol: na kod WHT dodatkowe 10% zniżki. Przy sklepie internetowym przyda się Panu więcej procent rdzenia, dlatego tymbardziej zachęcam do skorzystania z naszej oferty. Aktualna oferta dotyczy serwerów znajdujących się w serwerowni Hetzner (Niemcy).

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głowanet. Jednak jeśli ma być tam duży sklep to radzę od razu zacząć się zastanawiać nad VPS. W takim przypadku polecę IONIC

 

 

Pierwsze 2 msc . Bez sklepu, jeżeli będą zapytania przez e-mail o sprzedaż internetową to wtedy się zabiorę za sklep . Co do wymagań to ok. 2-4 gb dysk . Możliwość zarządzania DNS, nie koniecznie . Nie wiem jak będzie z transferem ale gdzieś ok 20 gb na początek powinno starczyć . Bazy mysql 5-6 powinno starczyć. I żeby subdomen było trochę dużo .

 

Myślałem nad postawieniem serwera w firmie . Dobry DSL . Ale jak przekalkulowałem wszystko to się nie opłaca ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liderson

Pierwsze 2 msc . Bez sklepu, jeżeli będą zapytania przez e-mail o sprzedaż internetową to wtedy się zabiorę za sklep . Co do wymagań to ok. 2-4 gb dysk . Możliwość zarządzania DNS, nie koniecznie . Nie wiem jak będzie z transferem ale gdzieś ok 20 gb na początek powinno starczyć . Bazy mysql 5-6 powinno starczyć. I żeby subdomen było trochę dużo .

 

 

Tak więc śmiało mogę zaprosić na stronę http://LiderHost.pl - Na stronie głównej znajdzie Pan odpowiednią ofertę dla siebie!

 

Po wpisaniu kodu promocyjnego w trakcie zamówienia otrzyma Pan atrakcyjny rabat 10% Kod to " WHT " ewentualnie możemy udostępnić panu edycje DNS !

 

i

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popracujcie jeszcze trochę nad tym liderhostem, jest 10:30 a ja czytam newsa który na stronie ma czas dodania - 12.31 :lol:

 

Działacie "dzięki DirectAdmin"? a co oni wam panel za darmo dali?... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pierwsze 2 msc . Bez sklepu, jeżeli będą zapytania przez e-mail o sprzedaż internetową to wtedy się zabiorę za sklep . Co do wymagań to ok. 2-4 gb dysk . Możliwość zarządzania DNS, nie koniecznie . Nie wiem jak będzie z transferem ale gdzieś ok 20 gb na początek powinno starczyć . Bazy mysql 5-6 powinno starczyć. I żeby subdomen było trochę dużo .

 

Myślałem nad postawieniem serwera w firmie . Dobry DSL . Ale jak przekalkulowałem wszystko to się nie opłaca ,

 

Jeśli tak, to na początek Głowanet i pakiet Starter+ a później ewentualne przeniesienie na VPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem nad postawieniem serwera w firmie . Dobry DSL . Ale jak przekalkulowałem wszystko to się nie opłaca ,

 

Opłata za energię wyjdzie Ci bardzo drogo, nie warto.

 

Jest pełno ofert za około 30-50 złotych rocznie, na parametry które podałeś. Taniej to już nic nie znajdiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liderson

Popracujcie jeszcze trochę nad tym liderhostem, jest 10:30 a ja czytam newsa który na stronie ma czas dodania - 12.31 :lol:

 

Działacie "dzięki DirectAdmin"? a co oni wam panel za darmo dali?... :>

 

Posiadamy panel DIrectAdmin, działamy dzięki temu panelowi ponieważ każda nasza usługa hostingowa opiera się właśnie tylko o niego :D i to jest informacja że działamy dzięki temu :) ponieważ zauważ że pisze tam "Działamy" a nie partnerem jest lub sponsoruje nas :) Co do newsa działa poprawnie wiec nie widzę jakiś powodów pracy nad tym.

 

Tak więc sumując wszystko chodzi poprawnie aby się o tym przekonać zapraszam na okres testowy :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie stronę na Joomli i datę wklepujecie ręcznie?... :lol:

 

Aby nie robić offtopu juz bardziej polecę od siebie sprawdzone hosty w dobrej cenie:

 

Proste.pl

Unixstorm.org

Vipower.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×