Skocz do zawartości
ToFFiK

Poczta Polska - Jakie szanse że moja paczka dojdzie

Polecane posty

Jak myślicie/wiecie, poprawiło się coś w naszej zajepoczcie? Czy dalej jest tak:

.

Bo kupiłem sobie fona, wszystko miało być OK, zapłaciłem gościowi za przesyłkę kurierem DHL. Ale... po 2 tygodniach kiedy zadzwoniłem powiedział mi że nie wysłał kurierem bo do niego od czasu wysłania przelewu nie przyszedł ani razu i wysłał pocztą piorytetem. Paczka o wartości 1000zł poszła, a jakie są szanse że dojdzie? Chyba raczej baaardzo dużo szczęścia by było potrzebnego żeby doszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może gdzieś zaginęło Twoje Awizo.

Idź na swoją pocztę i podpytaj czy paczka nie leży gdzieś na zapleczu.

Poproś nadawcę o numer nadania - może przyspieszyć poszukiwanie Twojej paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj :) Ja również kupiłem teraz smartphone i czekam na przesyłkę Pocztą Polską - priorytetowa polecona. Większość moich zakupów internetowych dostarczała do mnie Poczta Polska (w tym XBOX360, PlayStation, PS3, części komputerowe etc...) i jakoś nie miałem jeszcze nigdy problemów.

 

Osobiście myślę, że się poprawiło, ale to może zależeć również od oddziałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio wysłałem paczkę z płytą główną + prockiem - została mi zwrócona jako " nie ma takiego domu ". Oczywiście dom jest i tak dalej. Je****y monopolista.

 

Teraz pójdzie kurierem i na pewno dojdzie (siódemka to nie kurierzy - tak swoją drogą - to partacze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz pójdzie kurierem i na pewno dojdzie (siódemka to nie kurierzy - tak swoją drogą - to partacze)

tak też miałem okazję korzystać z usług siódemka i potwierdzam

 

z poczty raz przesyłka nie doszła, ze sprzętem do radiówki (odszkodowanie), drugi raz zgłaszałem kradzież, nie ufam tej firmie. Zwyczajnie jeżeli zamawiam coś wartościowego to wolę dopłacić te 14-20zł i mieć święty spokój, z kurierów najlepsze doświadczenia mam z DHL i UPS, natomiast GLS przywiozło mi raz paczkę po tygodniu, bo zerwali nalepkę na magazywnie, drugi raz przebitą wózkiem widłowym....

ale nie wiem, może mam po prostu takie "szczęście"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może gdzieś zaginęło Twoje Awizo.

Idź na swoją pocztę i podpytaj czy paczka nie leży gdzieś na zapleczu.

Poproś nadawcę o numer nadania - może przyspieszyć poszukiwanie Twojej paczki.

 

 

Hmm, źle napisałem, wczoraj ją wysłał, ale 2 tyg temu mu zapłaciłem (i to dopłaciłem 3 dychy za wysyłkę kurierem) powiedział mi że kurier DHL do niego nie przychodził a zamawiał z 5-6 razy (od 2 tyg ani razu nie doszedł, trochę dziwne). Chciałem wysyłać kurierem żeby mieć pewność że dojdzie, chociaż słyszałem o DHL też że dochodziły kubki z automatów magazynowych DHL z kawą i śmieci zamiast zawartości paczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

nie panikuj, Poczta Polska ostatnio całkiem sprawnie działa i jest szybsza niekiedy od firm kurierskich :lol:

 

powiedział mi że kurier DHL do niego nie przychodził a zamawiał z 5-6 razy

ściema...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie panikuj, Poczta Polska ostatnio całkiem sprawnie działa i jest szybsza niekiedy od firm kurierskich :lol:

 

Ostatnio przesyłka zwykła z pod Łodzi do Katowic wysyłana po 17:00 doszła do mnie ok. 13:00 i się mocno zdziwiłem

 

ściema...

 

Tak myślałem, ale nie rozumiem po co by gość ciągle zamawiał kuriera jeśli by nie chciał otwierać. Jak dzwoniłem do niego to coś tam się tłumaczył że DHL mu pukał do drzwi zamiast zadzwonić dzwonkiem i on nie słyszał... Ale i tak mi 3 dychy zabrał za przesyłkę kurierem, ciekawe czy mi odda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak też miałem okazję korzystać z usług siódemka i potwierdzam

 

 

Ja również nie mam dobrej opinii na temat tej firmy. Kurier na moim rejonie dzwoni raz i jeśli nie odbiorę paczka jedzie na magazyn do Krakowa gdzie mówią mi, że w trasę ponownie pójdzie jutro i idzie tyle, że do nadawcy :lol: ... Nie wspominając o tym, że kurier w mojej okolicy posiada zero kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Z Siódemką też ostatnio się "spiąłem" ... Kurier nie mógł podjechać z paczką pobraniową 4 bloki dalej i stwierdził, że ma mnie w dupie i paczka ląduje w siedzibie firmy. A było po godzinie 20 !

Nigdy więcej Siódemki :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do siódemki to u mnie też gościu jest taki średni - ale za to z DHL i UPS chłopaki sa spoko .

 

Poczta Polska - sk******yny. A już szczególnie pani z mojej miejscowości - regularnie co 4 miechy idzie się do niej, powie parę slow i za 2 -3 dni się listy odnajduja i jest spokój przez następne parę miesięcy. Jeszcze żadnego grubego katalogu nie dostalem w nienaruszonym stanie - zawsze była koperta albo otworzona i sklejona klejem, albo podarta ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Siódemką też ostatnio się "spiąłem" ... Kurier nie mógł podjechać z paczką pobraniową 4 bloki dalej i stwierdził, że ma mnie w dupie i paczka ląduje w siedzibie firmy. A było po godzinie 20 !

Nigdy więcej Siódemki :lol:

 

Siódemce nie chce się nawet popatrzeć po numerach domów/bloków. Mieszkam przy głównej drodze krajowej, a ci tak odeślą paczkę na magazyn. Firmy kurierskie, które polecam to UPS, DHL i GLS. Nigdy nie miałem żadnego problemu, czasami nawet bez żadnych pytań docierali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siódemce nie chce się nawet popatrzeć po numerach domów/bloków. Mieszkam przy głównej drodze krajowej, a ci tak odeślą paczkę na magazyn. Firmy kurierskie, które polecam to UPS, DHL i GLS. Nigdy nie miałem żadnego problemu, czasami nawet bez żadnych pytań docierali.

true.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×