Skocz do zawartości
Holly

[VPS/Dedyk]

Polecane posty

Witam.

 

Mam pytanie dotyczące Windows 2003 Server Std, Windows 2008 Server

 

 

Chodzi mi o to że musze wiedziec ile ramu i procka zje mi sam system. (2003 lub/i 2008)

 

POzdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pytanie dotyczące Windows 2003 Server Std, Windows 2008 Server

Chodzi mi o to że musze wiedziec ile ramu i procka zje mi sam system. (2003 lub/i 2008)

 

procesor - zalezy co bedzie robil

 

czysty 2003 Std server znajda ok 200MB RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce odpalić serwer Tibii, WOW powiecie TIBIA - SYF - g~~ prawda - nie mowie o teraźniejszej tibii a OLDSCHOOLowej - wersja 7.4 lub 7.6.

 

Myśle o kupieniu tego VPSa:

http://ncgroup.pl/serwery_vps_vmware.html

Za 69 zł (choć nie wiem czy promocja jest tylko na 1 miesiac czy na cały czas trwania umowy :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×