Skocz do zawartości
hicky

Jaki temat pod referat z informatyki

Polecane posty

Gość RuFiK

Jeżeli chcesz dobrze odrobic pracę domowa odezwij sie do mnie na GG Po godz 15 7894369 (zawsze niewidoczny)

albo 13850161 od godziny 7 rano do 15 (na tym numerku w pracy siedzie)

 

Odezwij się, pogadamy, zaproponuje temat, nie marnuj się, nie trać czasu na bzdety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby pisane w Wordzie, ale już w pierwszym zdaniu literówka/błąd.

 

Czytam i zastanawiam się czy to jest po polsku napisane. Szczerze? Nie wiem czy tak jest, ale jeśli wyrażasz się równie jasno jak piszesz referaty - myślę że byśmy się nie dogadali - znudziłbyś i zmęczyłbyś mnie taką rozmową.

 

Ode mnie masz buta za tą pracę, choćby za to co znajduje się na drugiej stronie ( brak pozycji spisu treści).

Interpunkcja - 0.

 

Ogólnie - daleko Ci do językowego wodzireja.

 

Używanie skrótów w referacie ? Nie tędy droga. DG ? Nie mogłeś już napisać tego w pełnej formie, jak używasz tylko raz?

 

Poza tym wszystkim, czy Tylko takie widzisz opcje zarobienia przez internet? Miałeś tyle przykładów podanych, a Ty poza programami partnerskimi i allegro nie wymyśliłeś nic sensownego? Pozycjowanie, tworzenie stron, cała branża www, sprzedaż usług przez internet, poradnie internetowe, miliardy pozycji.

 

Niespójny wygląd to efekt tego że czytam i edytuje post;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maturę też będziesz zdawał "na odpi... się"?

NIE

 

@crazyluki i inni

 

Wyszło tak jak wyszło. Ale pisałem na głupiego byle by było . Jakbym wcześniej sobie przypomniał, że mam referat napisać to napewno inaczej by to wyglądało. Wiedziałem jaki będzie efekt. Czego można się spodziewać po 30 min. pisania .

 

//Luki

Nie mam zamiaru się obrażać . Wiem zobaczymy ocenę, 3/4 klasy napisało o tym samym ( o procesorach) ;P .

Następną pracę jaką będęmiał do napisane z przedmiotów IT to tydzień wcześniej napiszę tu tongue.gif

Edytowano przez hicky (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

tylko się nie obrażaj, w sumie - nie każdy ma poprawnie leksykalny słowotok;-)

Pamiętaj tylko że większość ludzi odpisało tutaj negatywnie by pomóc Ci w dalszym rozwoju - by Twoja następna praca była lepsza i byś wiedział jakich błędów unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do referatu, powiem tyle dostałem dwie czwórki plus. Jedna za treść(wszyscy w klasie pisali o kartach graf. i procesorach

), a druga za sformatowanie tekstu w Word.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do referatu, powiem tyle dostałem dwie czwórki plus. Jedna za treść(wszyscy w klasie pisali o kartach graf. i procesorach

), a druga za sformatowanie tekstu w Word.

 

A później tworzy się wielu speców z informatyki z 4 i 5 na dyplomach a w głowie 0 wiedzy...........

 

I nie dziwie się że mamy takie niedouczone społeczeństwo skoro za takie prace dostaje się tak wysokie oceny.

 

A nauczycielom ciągle dają podwyżki za ich ,,ciężką" prace..........

 

Strach puszczać swoje pociechy do szkoły ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Marek, ale jest ciśnienie, bo religia, informatyka, muzyka, tego typu przedmioty służą do nabijania ocen. Jak zaczynasz wymagać, podnosi się hałas, że jakim prawem, że zły nauczyciel, itd. itp... także ja zupełnie poważnie rozumiem te czwóreczki z plusem : ( heh niestety!

 

A to, że nauczyciele się opieprzają, to inna sprawa... ale przy 18 godzinach w szkole, drugich 10 w domu, przy takiej odpowiedzialności, za 1500zł i użeraniu się często z matołami, bo inaczej nie można wielkiego procentu młodzieży inaczej nazwać - Ty byś się starał? System jest chory i taka prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w LO informatyka już nie jest przedmiotem do podwyższenia średniej, obecnie po 4 miesiącach w 1klasie przerabiamy 'algorytmikę' (przeróżne algorytmy, sito eratostenesa, NWD, NWW, działania na zbiorach) a lekcje odbywają się w normalnej sali (jedna w tygodniu). Do tego 2godziny w sali z komputerami gdzie przerabiamy Excela i poznajemy jego przeróżne funkcję, obecnie robimy "IPMT", "PPMT", "PMT" -czyli funkcję na których można liczyć kredyty, profesor jest na tyle ambitny że każe rozwiązywać nam i analizować różne przykłady typu: jaki jest najkorzystniej wziąć kredyt przy zarobkach (które sobie trzeba wyliczyć itp) i w jakim banku (banki które tam podał są fikcyjne ale mają różne oprocentowania w różnych skalach.

Ogólnie u mnie dużo wymaga i surowo ocenia.

 

Pozdrawiam, mając nadzieję że wierzycie jeszcze w przyszłe pokolenia :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Ja u siebie w robocie zapytałem takiego kolegi (w sumie w firmie już nie pracuje wiec mogę o tym napisać) czym rożni się kabel skrętka - drut od linki.

Jedyne co otrzymałem to oczy jak 5 zł ;)

A gość po telekomunikacji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

JA ci powiem, te niektóre technika się nadają do .. .

 

gosciu jest po inżynierce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to zmienia postać rzeczy . dry.gif Teraz mam do zrobienia prezentacje na Niemca o zimie i świętach mad.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×