Skocz do zawartości
xorg

Allegro przerosło same siebie ?

Polecane posty

Też właśnie nad tym myślałem, może będzie tak że masz załóżmy 5 min od "kupienia" i od razu przekierowuje cię na PzA, ale co będzie jak masz np. ING BŚ a tu już przelewy nie dochodzą od razu nawet na konto w tym samym banku, albo tak jak mówiłeś ktoś wejdzie 30sek później i też kupi i też zapłaci ale np. on będzie miał w innym banku w którym dochodzi kasa przez PzA od razu.

 

Jestem prawie w 100% pewien że niezarejestrowani mogą płacić tylko kanałem "płacę z allegro", a to jest instant usługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem prawie w 100% pewien że niezarejestrowani mogą płacić tylko kanałem "płacę z allegro", a to jest instant usługa.

Ale niektore losie mimo ,że mają konto np. w mbanku wybiora opcje BPH i w tedy jest przelew międzybankowy ktory w weekendy dojdzie za 3 dni. sam mialem takie sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie nad tym myślałem, może będzie tak że masz załóżmy 5 min od "kupienia" i od razu przekierowuje cię na PzA, ale co będzie jak masz np. ING BŚ a tu już przelewy nie dochodzą od razu nawet na konto w tym samym banku, albo tak jak mówiłeś ktoś wejdzie 30sek później i też kupi i też zapłaci ale np. on będzie miał w innym banku w którym dochodzi kasa przez PzA od razu.

O ile mnie pamięć nie myli to w ING przelewy już przechodzą bez względu na dzień i porę. Przynajmniej ostatnio w niedzielę o 23 przelew doszedł w 2 minuty (właśnie przez PzA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj xXx,BRlogoAnnounceSM.pngJako duży sprzedawca masz wielu klientów w Allegro. Teraz ta grupa może powiększyć się o kupujących, którzy nie mają konta w serwisie. 23 listopada umożliwiliśmy zakupy bez rejestracji.

 

  • udostępniasz w niej opcję Kup Teraz,
  • jedną z form płatności jest Płacę z Allegro,
  • do końca aukcji została co najmniej godzina.

Ta forma kupowania jest dla Ciebie w pełni bezpieczna. W odróżnieniu od transakcji z zarejestrowanymi użytkownikami, do zakupu bez rejestracji dochodzi dopiero w momencie zapłaty. Oznacza to, że dopóki kupujący bez konta nie zapłaci za przedmiot, nie znika on z aukcji i jest dostępny dla innych użytkowników.

 

Zakupy bez rejestracji pozwalają na korzystanie z serwisu wszystkim, którzy chcą kupować szybko, bez zakładania konta. Są łatwe i bezpieczne dla obu stron transakcji.

 

I doszedł do mnie oficjalny list :)

 

Wiem że w ING było tak ~3-4 miechy temu bo w tedy z niego korzystałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×