Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam

 

Czy ma ktoś obecnie jakieś problemy z IQ.pl? Zamiast mojej strony otwiera się jakaś zupełnie inna. Nie mogę również w żaden sposób dostać się na serwer. Niestety supportu 24h iq chyba nie ma. Kurcze - zachęcony pozytywnymi opiniami dopiero co wykupiłem tam serwer i już coś się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do bok napisałem - w nocy odpisali, że jest ok. Rana patrzę i to samo. Strony (obydwie, które są na serwerze) nie działają. Poza tym nie mogę się dostać na serwer. Dzwonię do boku i Pani każe pisać dalej maila... Jak na razie jestem załamany iq. W hostparku za dużo niższą cenę support chyba mają lepszy - nawet wieczorami na gg da się coś załatwić. Czekam dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłeś przez jakikolwiek proxy lub innym monitorem dostępności witryn czy aby na pewno Twoje witryny nie działają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem - na razie jestem na etapie wymieniania się mailami z bokiem. Domeny domenami, ale na serwer również nie mogę się dostać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem - na razie jestem na etapie wymieniania się mailami z bokiem. Domeny domenami, ale na serwer również nie mogę się dostać...

napisz nazwę domeny. Jeśli mi zadziała to znaczy że coś u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

BOK udziela Panu odpowiedzi na bierzaco. Poprosilismy Pana o e-mail gdyz sprawa jest dosc skomplikowana i jej zaltwienie "na telefon nie" jest mozliwe gdyz wymaga gruntowanego sprawdzenia.

 

Problem jest zwiazany z majaca w nocy miejsce awaria serwera a dodatkowo bledem w konfiguracji IP wykoanej przez Panel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Krzysztofie - wiem, że weekend dopiero, co się zakończył, ale trochę powagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie nie zbulwersowało. ;) Tylko osoba reprezentująca firmę, a popełniająca tyle błędów i literówek - wiesz, nie mam serwera u Was, więc mi to rybka i melonik, ale gdyby ktoś pisał do mnie z takimi bykami to nie czułbym się poważnie traktowany. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością muszę się dopisać, tym bardziej, że od zapłacenia przeze mnie faktury nie minął jeszcze tydzień. W moim przypadku problem powraca od niedzieli praktycznie co wieczór. Bok odpisuje mi następnego dnia i przeprasza. Dziś miałem problemy zaraz po godzinie 22. Zobaczymy jak będzie dalej, bo obiecano mnie przenieść na inną maszynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pan Krzysztof wyjaśnił sprawę mailowo. Wygląda na to, że na mój przypadek złożyło się kilka spraw. Po przeniesieniu, od kilku dni problemy z serwerem WWW nie powróciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×