Skocz do zawartości
murgal

Kolokacja w świętokrzyskim

Polecane posty

Witam,

 

Czy znajdę tutaj jakąś korzystną oferte?

 

Zadzwoń do tej firmy w ofercie nie maja kolokacji ale stosują takie rozwiązania dla indywidualnych osób maja dobre łącze dzierżawione od firmy NASK

 

www.ozarow.net

 

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obie firmy nie posiadaja profesjonalnego zaplecza

No tak, bo nie używają cisco za sto tysięcy ;)

 

Takie komentarze możesz sobie w cztery litery wsadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obie firmy nie posiadaja profesjonalnego zaplecza

 

 

Obie firmy są na pewno bardziej wiarygodne niż Twoja osoba, pisze to ktoś kto korzystał już z usług w/w firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

No tak, bo nie używają cisco za sto tysięcy ;)

 

Takie komentarze możesz sobie w cztery litery wsadzić.

 

Tak się składa ze DC to nie cisco. Tylko inne systemy.

Które nie spełniaja nawet TIER1.

 

Rzecz jasna jestem w stanie polecić complex.

Pracują tam kompetentni ludzie.

 

Ale jeżeli komuś zależy na pewnej jakości

to pozostaje tylko PW do mnie :) (TIER4)

 

Obie firmy są na pewno bardziej wiarygodne niż Twoja osoba, pisze to ktoś kto korzystał już z usług w/w firm.

 

Obie firmy znam od "kuchni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweł, chyba o to mu chodziło ;)

 

http://en.wikipedia..../Tier_1_network

 

 

 

no chyba nie - albo Rufik zna jakiś inny TIER ...

 

 

TIER 1;

http://www.cogentco.com/us/index.php

 

"nawet" są tier 1 i mają "tylko" 500 gbps transmisji i "zaledwie" DC / kolokacje na kilku kontynentach :)

 

 

ten "tier" od dc 1-4 to nazwa moim zdaniem potoczna ... (wiem wiem niby jest ansi tier ...etc. )

ze maja zdublowane to i tamto - wg której tier 1 to 0 redundancji tak ? ...

Przywykłem do określania mianem tier operatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według rufika to każde DC w polsce to max tier 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mylicie dwa pojęcia

 

TIER1 (czyli poziom) w odniesieniu do operatorów telekomunikacyjnych oznacza ich pozycję w hierarchii przekazu transmisji w globalnej sieci, im niższy TIER tym lepiej

 

TIER1 (poziom usługi) dla DC to standard (i to w EU w USA używa sie raczej Class A itd) jakości podłączeń prądu, łącz, chłodzenia, ochrony zarówno całego DC jak i wszystkich urządzeń w nim

 

Obiekty T4 w polsce mają może tylko banki, reszta to marketing w którym jak się pogrzebie wychodzą ciekawe rzeczy, przy T4 koszty w przeliczeniu na 1U przekraczają 200 zł w polskich warunkach, T4 do webhostingu jest zbędne, ważniejsza jest jakość łącz i ich umieszczenie + przyzwoity standard DC determinowany głównie przez miejsce (zasilanie, światło itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jeżeli komuś zależy na pewnej jakości

to pozostaje tylko PW do mnie ;) (TIER4)

A co, do swojej piwnicy włożyłeś sprzęt za kilkaset tysięcy i sprzedajesz usługi? Ale Ty żałosny jesteś.

 

Autor nie napisał że wymaga jakości jednej z najlepszej na świecie, i jestem pewien że wszystkie firmy wymienione w tym temacie będą zadowalające - zrozum słowo "korzystną" = dobry stosunek jakości do ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co, do swojej piwnicy włożyłeś sprzęt za kilkaset tysięcy i sprzedajesz usługi? Ale Ty żałosny jesteś.

 

Autor nie napisał że wymaga jakości jednej z najlepszej na świecie, i jestem pewien że wszystkie firmy wymienione w tym temacie będą zadowalające - zrozum słowo "korzystną" = dobry stosunek jakości do ceny.

RuFiK zaproponował najlepszą opcję, jeśli autor nie chce z niej skorzystać to przecież nie musi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

A co, do swojej piwnicy włożyłeś sprzęt za kilkaset tysięcy i sprzedajesz usługi? Ale Ty żałosny jesteś.

 

Autor nie napisał że wymaga jakości jednej z najlepszej na świecie, i jestem pewien że wszystkie firmy wymienione w tym temacie będą zadowalające - zrozum słowo "korzystną" = dobry stosunek jakości do ceny.

 

Żałosny ?

Kolejne dziecko bez przyszłości (tylko gada gada i nic nie robi).

Osiągnij coś to pogadamy. A póki co uważam że nic sobą nie reprezentujesz na tle zawodowym.

Więc się odwal i uważaj na słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że kasowanie dyskusji (ostrej) na forum nikomu nie służy... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TheOne: wykreśliłem fragment offtopu, który teraz widzę i wiem że dobrze zrobiłem.

 

Flame off.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TheOne: wykreśliłem fragment offtopu, który teraz widzę i wiem że dobrze zrobiłem.

 

Flame off.

 

Dobrze, że wiesz, że dobrze zrobiłeś, ale inni tak nie twierdzą. Zamiast usuwać to co Ci się nie podoba, wydzielaj to do innego tematu. Nie powinno to dla Ciebie stanowić różnicy. Wprowadzasz jedynie chaos do tematów, które są pourywane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crazyluki

ostatnio jest krytyka ---> flame ---> kosz

slowa prawdy jak ktos klamie w zywe oczy ( mowie ogolnie nie o tym temacie) nie da sie powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo, flame on. Nie wiem w jaki sposób logicznie chcecie wydzielić z tego dwa wątki, ale proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crazyluki: a zaraz pewnie pojawią się kolejne zgłoszenia z raportami złych postów od osób, które jednocześnie tutaj toczą "ostrą" dyskusje jak i czują się obrażani przez współdyskutantów. Klimat jak w przedszkolu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla niewtajemniczonych: na ten wątek były z 3-4 (może 5?) raportów, od każdej ze stron.

Cóż, niektórzy nie potrafią toczyć dyskusji na poziomie i zaraz po szczeniacku się wyzywają. Potem wielkie pretensje do moderatorów że jest cenzura. Tylko że jak to oni są obrażani to pierwsi piszą posty z prośbą o usunięcie niewygodnych słów.

 

Przepraszam Cię murgal za tą dyskusję która wytworzyła się w tym wątku, dostałeś 3 linki do różnych miejsc a - mam nadzieję że chociaż to Ci pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×