Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Stanley

Status domeny

Polecane posty

Witam

Co oznacza taki status domeny:

Status:INACTIVE

Status: PENDING DELETE RESTORABLE

Domena jest dodana do kasacji?

Jak rozmawialem z rejestratorem mowil ze domeny beda wolne po 44 dniach od ich daty wygasniecia, dzisiaj mija bodajrze 51 dzien a domeny sa nadal zajete ale z takim statusem... a defacto moje konto u rejestora zostalo skasowane (nie przeze mnie)

Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz

Stanley

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co oznacza taki status domeny:

Status:INACTIVE

Status: PENDING DELETE RESTORABLE

Ten status oznacza, że domena jest w ostatnim etapie blokady, w ciągu do 5 dni zostanie całkowicie usunięta. Okres wygasania domeny globalnej (od zablokowania po minięciu abonamentu do powrotu do puli nazw wolnych) trwa ok. 75 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Minal prawie miesiac od mojego ostatniego posta, a status domeny jest nadal taki sam. Czy powinienem sie tym martwic?

Pozdrawiam

Stanley

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minal prawie miesiac od mojego ostatniego posta, a status domeny jest nadal taki sam. Czy powinienem sie tym martwic?

Jak nie masz innych powodów do zmartwień, to możesz się martwić i statusem domeny, czemu nie :)

Jeśli zależy Ci na wykupieniu tej domeny kiedy się zwolni, to może należałoby napisać do firmy, w której jest ona utrzymywana teraz, i zapytać, w czym problem? Być może jej ważność wcale się nie skończyła, tylko usługa została z jakiegoś powodu zablokowana i stąd taki status? W takim wypadku może jeszcze długo powisieć, a Ty będziesz się martwił niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niby nic niepokojacego wg Ciebie... ale poza tym ze mam taki status domeny data wygasniecia jest na 2006rok...

Expiration Date:29-Sep-2006 07:32:22 UTC

Sam nie wiejm co o tym myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby nic niepokojacego wg Ciebie... ale poza tym ze mam taki status domeny data wygasniecia jest na 2006rok...

Expiration Date:29-Sep-2006 07:32:22 UTC

Sam nie wiejm co o tym myslec...

Wiesz, trudno żeby mnie jakoś przesadnie niepokoił stan cudzej domeny, której nazwy nawet nie znam :)

Jeśli to Twoja domena, to zamiast się niepokoić spróbuj to wyjaśnić u źródła, czyli w firmie, gdzie ją rejestrowałeś - można się chyba z nimi jakoś skontaktować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minal prawie miesiac od mojego ostatniego posta, a status domeny jest nadal taki sam. Czy powinienem sie tym martwic?

Ale czym Ty sie martwisz? Czy to jest (a raczej była) Twoja domena?

Czy byc może zapłaciłeś w terminie, a rejestrator Ci nie odnowił, czy też odnowił a teraz domena nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×