Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kody.be

KODY SMS PRENIUM RATE

Polecane posty

Chcesz zaoszczędzić? Po co masz przepłacać! 1sms to koszt 9zł + vat a u nas o wiele taniej!! Sprzedajemy już od jednej sztuki. Czas realizacji to max. 24godziny. Realizujemy wszystkie kody sms prenium rate (o wyżej wartości) na polskich serwerach.

 

CENA: (realizacja kodów z sms o wartości 9zł + vat)

 

1kod 5zł

2kody 10zł

3kody 14,50zł

4kody 19zł

5kodów 23zł

6kodów 27zł

7kodów 30,50zł

8kodów 34zł

9kodów 37,50zł

10kodów 40zł

każdy następny 2,5zł/1szt.

 

Dla Was jeśli w mailu podacie wiadomość że jesteście z forum to ceny spadają o 20%.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą napisz do Nas: biuro@kody.be . Istnieje możliwość negocjacji ceny. W mailu napisz ile kodów potrzebujesz i do jakiego serwisu. Dla stałych klientów upusty!

 

Pozdrawiam,

 

kody.be

 

www.Kody.be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz zaoszczędzić? Po co masz przepłacać! 1sms to koszt 9zł + vat a u nas o wiele taniej!! Sprzedajemy już od jednej sztuki. Czas realizacji to max. 24godziny. Realizujemy wszystkie kody sms prenium rate (o wyżej wartości) na polskich serwerach.

Te, co Wy właściwie sprzedajecie i jak to można Waszym zdaniem wykorzystać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykladowo potrzebujesz dostep do strony, gdzie wstep kosztuje 9zl +vat(sms) i jesli chcesz oszczedzic to piszesz do nich oni wysylaja od siebie a Ty im przelewasz . Pewnie teraz pytanie jak to im sie oplaca, zapewne wysylaja z telefonow sluzbowych jak przypuszczam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Brak NIPu/REGONu na stronie (nie rozliczają się z US?)

2) Nie ma czegoś takiego jak SMS "prenium rate"

3) Darmowa domena (eurodns.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykladowo potrzebujesz dostep do strony, gdzie wstep kosztuje 9zl +vat(sms) i jesli chcesz oszczedzic to piszesz do nich oni wysylaja od siebie a Ty im przelewasz . Pewnie teraz pytanie jak to im sie oplaca, zapewne wysylaja z telefonow sluzbowych jak przypuszczam ...

Na to wpadłem, natomiast ciężko mi sobie wyobrazić sposób przeprowadzenia tej operacji uczciwie. Nie chcę jednak nazywać kogoś oszustem bez wystarczających podstaw, więc poprosiłem o sprecyzowanie. Widzę dwa sposoby, dzięki którym moga na tym zarobić:

 

1. Korzystanie z cudzych i/lub firmowych telefonów (co jest oszukiwaniem właścicieli)

2. Korzystanie z pewnych luk w roamingu (co jest oszukiwaniem operatorów)

3. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 i najbardziej prawdopodobne jest zgarnięcie pieniędzy od frajerów i zwinięcie interesu :)

 

===================

 

CHOCIAŻ... jednak jest pewna mozliwość, ale ona wymagałaby umowy między nimi, a właścicielem płatnej witryny. Za smsa tak naprawdę ten komu sie płaci dostaje marne grosze, a większość zdziera operator... więc gdyby się to odbywało tak, że ktos płaci im, a oni po potrąceniu marży wpłacają bezpośrednio na konto właściciela płatnej witryny to rzeczywiście mogłoby wyjść taniej i obaj by zarobili. Oczywiście pieniądze musiałby być przelewane przez bank, a nie przez smsy.

 

Ale w tym przypadku napewno o to nie chodzi, bo gdyby tak było podaliby napewno jakiś wykaz miejsc w których mozna płacić z ich pośrednictwem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontakt:

skr. 271

01-102 Warszawa 2

Coś dziwnie wygląda mi to na działalność podlegającą pod Kodeks Karny...

 

p.s. "dorobili" się już serwera w nazwa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×