Skocz do zawartości
Konrad010194

Konfiguracja VPS'a

Polecane posty

nie chodzi mi o uploadowanie plikow ze wzuce program i go odplae i bedzie uploadowal ;]

 

Napisz po polsku i z przecinkami, bo ni jak nie kumam ocb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to ,ze jak wrzuce jakies party np. filmu do programu zeby je wrzucil na strone nawet jak wylacze kompa

 

Rzeczywiście idzie się pogubić. Chcesz, aby komputer uploadował party np. filmu nawet gdy jest wyłączony? Czy aby wznawiał po uruchomieniu komputra? Zresztą co ma to do konfiguracji VPS'a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście idzie się pogubić. Chcesz, aby komputer uploadował party np. filmu nawet gdy jest wyłączony? Czy aby wznawiał po uruchomieniu komputra? Zresztą co ma to do konfiguracji VPS'a?

Może on nie bardzo łapie, że jak wyłączy komputer to VPS normalnie działa. Przynajmniej ja to tak odebrałem

 

no bo patrzcie:

chce tak zrobic zebym mogl uploadowac pliki ;] serwerem vps
czyli pliki wychodzą z VPSa

 

Chodzi mi o to ,ze jak wrzuce jakies party np. filmu do programu zeby je wrzucil na strone nawet jak wylacze kompa

to wrzucę jest dokonane, czyli to już jest zrobione, a po tym wrzuceniu, chyba chce żeby filmu do programu (pewnie nazwał to programem do filmów (na potrzeby tego zdania niech się to tak nazywa);) ) zrobił upload z VPSa pomimo tego, że jego komputer w domu jest wyłączony

 

napisz czy dobrze Cię zrozumiałem. Tylko zrób to tak, żeby znowu nie był konieczny rozbiór logiczny zdania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komunikat chyba dosyć prosty, nie jest w stanie odpalić środowiska graficznego przez "startkde". Mógłbyś się wysilić trochę i pogóóglować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wpisuje i nie moge znales ,moze mi ktos pomoc ???

 

Zapłać komuś z forum, za takie coś Cie wiele nie policzy a przynajmniej będziesz miał spokój :) Jest tutaj trochę administratorów, więc nie powinno być problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×